Зволожувач повітря з іонізацією WetAir (Black) MH-410B

Код: 636488
2 товари Black
колір Black
 • Black
  1 489 грн
 • White
  1 489 грн
Кешбек 29 грн
1 489 грн
Кешбек 29 грн
від 60 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  WetAir MH-410В – сучасний ультразвуковий зволожувач повітря з функцією іонізації. У цій моделі передбачено можливість встановлення бажаного рівня вологості, яка передбачає автоматичне керування генерацією пару для підтримки постійного рівня вологості. Дизайн пристрою вдало підкреслюється наявністю сенсорних кнопок та цифрового LED дисплея.

  Особливості:

  • 4 режими інтенсивності пароутворення
  • Керамічний фільтр для води до випаровування
  • Продуктивність – до 300 мл/год
  • Контейнер для води об'ємом 4,5 літра
  • Для приміщень площею до 35 м²
  • Низький рівень шуму – до 25 дБ
  • Вбудований гігрометр
  • Автоматичне вимкнення

  Здоровий мікроклімат

  Нормальна вологість повітря вкрай важлива для здоров'я людини, оскільки пересихання слизових оболонок робить організм уразливим перед інфекціями та захворюваннями дихальних шляхів. Особливо це питання актуальне в холодну пору року, коли вологість знижується пропорційно похолоданню. WetAir MH-410В використовує ультразвукову технологію зволоження повітря, яка дозволяє створити у приміщенні здоровий мікроклімат.

  Постійний рівень вологості

  Зволожувач підтримує 4 режими інтенсивності пароутворення, що встановлюються вручну. Завдяки вбудованому гігрометру ви зможете задати необхідний рівень вологості (від 40 до 95%), довірившись автоматиці. У такому випадку WetAir MH-410В здійснює постійний моніторинг рівня вологості повітря у приміщенні, автоматично регулюючи інтенсивність пароутворення для підтримки заданого вами показника.

  Функція іонізації

  У WetAir MH-410В передбачено корисну функцію іонізації повітря. Численні дослідження довели, що наповнення повітря негативними іонами знижує стомлюваність, відновлює сили, працездатність, посилює імунітет. При цьому іонізація повітря корисна як для дітей, так і для дорослих.

  Практичний дизайн

  Зовнішній вигляд WetAir MH-410В привертає увагу плавними лініями та досконалістю кожного елемента. На передній панелі пристрою розташовано LED дисплей, який дозволяє бачити поточні показники вологості, температури повітря у приміщенні та параметри роботи зволожувача. Для зручного керування передбачено стильні сенсорні кнопки.

  Підлаштовується під ваші потреби

  В WetAir MH-410W передбачено функцію «таймер». З її допомогою можна задати час, через який пристрій автоматично вимкнеться. Функція "відкладений старт", навпаки, дає можливість задати час, через який зволожувач вмикається та починає працювати.

  Фільтрація та функція просушування

  Можете бути впевнені у тому, що ультразвуковий зволожувач повітря принесе вам лише користь. Щоб уберегти вентиляційний канал від розвитку грибків та плісняви WetAir MH-410W отримав функцію просушування. Вона активується автоматично після кожного вимкнення пристрою. Керамічний фільтр затримує мінерали у воді та запобігає появі осаду.

  Тихий, немов шепіт

  Насолоджуйтесь комфортним мікрокліматом у приміщенні, не йдучи на компроміси в питанні тиші. Ультразвуковий зволожувач повітря буде підтримувати оптимальний рівень вологості у приміщенні, при цьому не порушуючи ваш спокій. WetAir MH-410В може похизуватися надзвичайно низьким рівнем шуму – менше ніж 25 дБ, який можна порівняти з людським шепотінням на відстані 1 метра від вас.

  Зволожувач повітря з іонізацією WetAir (Black) MH-410B
  Кешбек 29 грн
  1 489 грн
  Кешбек 29 грн
  від 60 грн/міс