Зволожувач повітря з системою фільтрації Nuvita (NV1822)

Код: 636095
Кешбек 43 грн
2 179 грн
Кешбек 43 грн
від 88 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 24 місяця, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Ультразвуковий зволожувач повітря Nuvita Ariasana допоможе створити оптимальний мікроклімат у дитячій кімнаті, який так важливий для здоров'я малюка. Завдяки системі фільтрації з іонами срібла він не лише зволожує повітря, а й очищує його від мікробів та бактерій.

  Особливості:

  • Система фільтрації повітря з іонами срібла
  • Активний вугільний фільтр для очищення води до випаровування
  • Регулювання інтенсивності пароутворення
  • Ємність для води об'ємом 2 літри
  • Автоматичне вимкнення

  Ідеальний комфорт

  Сухе повітря сприяє пересиханню слизових оболонок дихальних шляхів та збільшенню кількості пилу у кімнаті. Зволоження повітря за допомогою Nuvita Ariasana допоможе створити комфортний мікроклімат у дитячій кімнаті, а також запобігти виникненню ГРВІ та алергії на пил. Ультразвуковий зволожувач повітря працює практично беззвучно, а тому не потурбує малюка під час сну.

  Іонізація повітря

  Nuvita Ariasana допоможе зробити повітря у приміщенні чистим та безпечним для вашого малюка. Система фільтрації з використанням іонів срібла дозволяє очистити повітря у дитячій кімнаті від мікробів та бактерій. Це особливо важливо в холодну пору року, коли найбільш поширені застудні захворювання.

  Безпека

  Завдяки тому, що Nuvita Ariasana випускає пар в охолодженому вигляді, при контакті з ним неможливо обпектися. Функція автоматичного вимкнення дозволяє зволожувачу автоматично припиняти роботу, коли в його ємності закінчується вода.

  Містка ємність для води

  Ультразвуковий зволожувач повітря отримав містку ємність для води, об'єм якої становить 2 літри. Такий запас рідини забезпечує Nuvita Ariasana до 9 годин роботи. У пристрої передбачено вугільний фільтр, який під час заправки ємності фільтрує воду від механічних частинок.

  Стильний дизайн

  Обтічний корпус білого кольору з салатовим елементами виглядає просто та лаконічно. Nuvita Ariasana буде гарно виглядати у дитячій кімнаті, виконуючи функцію оригінального предмета інтер'єру.

  Зручне керування

  Керування іонізатором повітря відбувається за допомогою одного регулятора, який дозволяє регулювати інтенсивність пару або повністю вимкнути пристрій. Також на панелі керування Nuvita Ariasana розташовано світлодіодний індикатор живлення та відсутності води в ємності, що сповіщає про потребу у заправці.

  Зволожувач повітря з системою фільтрації Nuvita (NV1822)
  Кешбек 43 грн
  2 179 грн
  Кешбек 43 грн
  від 88 грн/міс