Зволожувач повітря Xiaomi Guildford Humidifier (Білий)

Код: 637734
Кешбек 15 грн
799 грн
Кешбек 15 грн
від 32 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 4 місяця, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Зволоження повітря

  Портативний зволожувач базується на принципі мікророзпилення. Потужний вологий потік рівномірно зрошує приміщення і зволожує шкіру. Водяний туман не містить домішок і повністю безпечний для повсякденного використання дітьми, вагітними жінками або іншими категоріями населення в групі ризику.

  Технологія мікророзпилення туману

  Зволожувач розпилює водяний туман, частинки якого не перевищують 6 мкм. Завдяки розпилюючій насадці пучок туману прямує вгору, зволожуючи повітря і шкіру, але не змочуючи підлогу і поверхню столу.

  Безшумна робота

  Особлива збірка внутрішніх компонентів дозволила досягти ефективного зменшення робочого шуму, в тому числі звуку випускання пари. Насолоджуйтесь зволоженим повітрям без неприємних звуків.

  Великий об'єм резервуара

  Резервуара об'ємом 320 мл достатньо для роботи зволожувача цілий день протягом 12 годин. Не потрібно постійно виконувати розбір пристрою або вставати серед ночі для додавання води, зволожувач буде працювати стільки, скільки вам потрібно.

  Атмосферна підсвітка

  Зволожувач також може служити в якості нічника, оберігаючи ваш сон біля ліжка. Для включення або виключення режиму нічника утримуйте кнопку протягом двох секунд. Прокинувшись серед ночі, можна і включити підсвічування, і вимкнути зволожувач.

  Зволожувач повітря Xiaomi Guildford Humidifier (Білий)
  Кешбек 15 грн
  799 грн
  Кешбек 15 грн
  від 32 грн/міс