Cамокат District C050 Scooter (black)

Код: 627130
3 товари Black
колір Black
  • Black
    6 499 грн
  • Gold
    6 499 грн
  • Red
    6 499 грн
Очікується
6 499 грн

Cамокат District C050 Scooter

District C050 — це трюковий самокат від іменитого бренду District Freestyle Scooter Co. з Нідерландів, який є одним з найстаріших в індустрії фрістайлу, створюючи знакові продукти і найкращі компліти. І District C050  не виняток. Цей легкий, добре збалансований скутер з усім, що може знадобитися райдеру, стане відмінним вибором для тих, хто любить екстремальне катання і хоче досягти більшого.

 

Вся справа в швидкості

District C050 є достатньо міцним, має малу вагу та продуману конструкцію. Він отримав нові колеса діаметром 110 мм зі збільшеною до 28 мм шириною, що дає кікскутеру більшу стабільність і додатковий запас довговічності. Крім того, колеса, обладнані швидкими підшипниками з класом точності ABEC-9. Така комплектація дозволяє самокату легко набирати потрібну швидкість навіть при обмеженому просторі та забезпечує більш м'який рух на будь-якій поверхні.

 
 

Легкість керування

Кермо самоката виконане з полегшеної хромомолібденової стали та має невеликі додаткові опори, які слугують як елементом дизайну, так і підсилюють його. Легка алюмінієва дека District C050  має незвичайну геометрію і не звужується в районі заднього колеса. Така форма дозволяє підвищити контроль і стабільність при виконанні різних ковзань. Тому District C050 стійкіший і дозволяє райдеру відточувати свою майстерність за рахунок кращого контролю.

 

Для досвідчених і не дуже

District C050 - чудовий скутер для ентузіастів з самими різними рівнями катання. Коротка дека та широкі колеса роблять його відмінним вибором для новачків, які хочуть удосконалити свої навички. І, в той же час, ця модель чудово підійде досвідченим райдерам. Вона вирізняється добре відпрацьованою ергономікою, тому прихильники екстриму зможуть з її допомогою поліпшити свою техніку — чи то є стріт або паркове катання.

Cамокат District C050 Scooter (black)
Очікується
6 499 грн