Citrus Logo Image
Все про товар
Характеристики
Фото
Лишити вiдгук
Задати питання

Блокнот Your Habits in Pink Journal (А5,80л,лінійка)

Код:647978
Блокнот Your Habits in Pink Journal (А5,80л,лінійка) фото
Блокнот Your Habits in Pink Journal (А5,80л,лінійка) фото
Блокнот Your Habits in Pink Journal (А5,80л,лінійка) фото
1 / 3
Архiв

Приймаємо

GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівкою
Безготівковий розрахунок

Універсальний помічник у будь-яких справах

Блокнот – це корисний аксесуар і кращий помічник у повсякденних справах. Він стане у пригоді, щоб записати необхідну інформацію, робити важливі нотатки, вести особисті записи та багато іншого. З його допомогою можна тримати під контролем поточні справи або розпланувати свій час на найближче майбутнє. Записуй у блокнот все, щоб не забути нічого важливого і зроби кожен свій день ефективнішим.

 

Кожен день на крок ближче до мети

Візьми свої плани під контроль зі зручним та стильним планером Habits Journal. Він являє собою зручний недатований щоденник, у якому відведено місце для планування свого часу, запису думок, нотаток, ідей. * Цей блокнот дозволяє ставити цілі у будь-якому з аспектів життя і відзначати прогрес у їх втіленні. Кар'єра, фінанси, відносини, хобі або здоров'я – на сторінках Habits Journal знайдеться місце для всього. Обери ціль, на якій хочеш сфокусуватися у цьому місяці і розпиши свої справи по днях тижня у зручному для себе порядку. І не забудь внести у розклад час для творчості або веселого відпочинку з друзями. Тому як саме хороший відпочинок дає сили для продуктивної роботи!

Практичний та надійний

Блокнот-планер Habits Journal розрахований на те, щоб допомагати тобі і надихати кожного дня. Саме тому він обгорнутий у щільну обкладинку з покриттям зі зносостійкого PU-матеріалу, який добре захищає аксесуар і допомагає йому надовго зберегти привабливий вигляд. А пара закладок допоможуть швидше знайти потрібне місце у записах.

    *Всі написи та внутрішня розмітка блокнота виконані англійською мовою.