Гарнітура Bluetooth Jabra (Black) BT2046

Код: 24344
Кешбек 12 грн
699 грн
- 10 %
Ваша знижка 70 грн
699 грн
629 грн
Кешбек 12 грн
від 26 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Це одна з нових Bluetooth-гарнітур марки Jabra, яка має недорогу ціну і простоту в обігу, що підійде будь-якому користувачеві. Взагалі, даний вид гарнітур використовується для зручності спілкування в різних умовах, коли ваші руки потрібні для заняття іншими справами. Наприклад, ви можете говорити, не відволікаючись від управління автомобілем, або сидячи за комп'ютером в офісі і друкуючи на клавіатурі, розмовляти по Skype і займатися домашніми справами. Bluetooth-гарнітура Jabra BT 2046 зручно кріпиться на ваше вухо за допомогою дужки або без неї. Якщо вам не сподобалася насадка з комплекту, то можна її поміняти на поролонову або силіконову, причому будь-якого кольору і форми.

  Гарнітура має середні розміри і простоту самої форми. Корпус виготовлений з чорного матового пластика, на якому не будуть помітні відбитки ваших пальців. Динамік гарнітури вкритий металевою сіточкою, а дужка відповідає відтінку корпусу (матова і чорна). Прекрасно виконана збірка гарнітури - ніяких зайвих проміжків, відсутні сторонні люфти. Дужка гарнітури легка і тонка, вона не тисне і не заважає. Хоч модель і не дуже малопомітна, але при бажанні легко сховається під шапкою або довгим волоссям.

  Багатофункціональна кнопка на передній частині розрахована на управління викликами (утримання, повторний набір), активації голосового набору і переходу з однієї лінії на іншу. Гучність регулюється в автоматичному режимі. При першому ввімкненні гарнітури, вона самостійно перейде в режим сполучення. Jabra BT 2046 - привабливий дизайн і надійність роботи в одному пристрої.
   
  Гарнітура Bluetooth Jabra (Black) BT2046
  Кешбек 12 грн
  699 грн
  - 10 %
  Ваша знижка 70 грн
  699 грн
  629 грн
  Кешбек 12 грн
  від 26 грн/міс