Відеоогляди

First photo
First photo
First photo
First photo
First photo
First photo
First photo
First photo
First photo
First photo

ІСТОРІЯ

Realme був заснований в травні 2018 року, зарекомендувавши себе як бренд смартфонів, що пропонує пристрої з високою продуктивністю і модним дизайном в широкому контексті електронної комерції.

Продукти Realme відразу ж після запуску отримали широке визнання за свої «Продуктивність» і «Стиль». Бренд прагне пропонувати потужну продуктивність, стильний дизайн, щирі послуги.

В даний час Realme вийшла на ринки понад 20 країн, таких як Україна, Китай, Іспанія, Італія, Франція, Англія, Індія, Індонезія, В'єтнам, Таїланд, Малайзія, Пакистан, Єгипет, Росія та ін.

ДОСЯГНЕННЯ БРЕНДУ

Найдинамічніший бренд смартфонів 28 жовтня 2019 року бренд Realme, оголошує, що займає 7-е місце за статистикою глобальних постачань смартфонів в третьому кварталі 2019 роки від Counterpoint.

Вперше Realme увійшла в ТОП-7 брендів мобільних телефонів в 3-му кварталі 2019 року. Що ще більш важливо, загальний обсяг постачання в 3-му кварталі склав понад 10 мільйонів, а річне зростання Realme досягає 808%, що займає 1-е місце в світі, і робить його найбільш швидкозростаючим брендом смартфонів.

Питання, які часто задають

 • 📢 Що таке realme?

  Це бренд з власною унікальною філософією, яка вже підкорила Індію, Китай, країни Європи. Тепер – realme в Україні! За 2 роки існування, бренд увірвався в ТОП 10 найпопулярніших смартфонів. Це телефони і гаджети для молодих та сміливих. Товари realme поєднують у собі високу продуктивність та стильний дизайн!

 • 🧡 Які товари є у realme?

  В асортименті є смартфони різних цінових категорій, портативні батареї (power bank), навушники, оригінальні аксесуари. Представники бренду анонсували вихід смарт-годинників та телевізорів!

 • 🛒 Чому варто обрати realme?

  Є одна відмінна риса в політиці бренду. realme позиціонує себе як протилежний до усіх, залишається осторонь від гонки ведучих марок, але вміщує в собі нові технології. Обираючи realme, ви обираєте унікальність, високі технології та неповторний стиль.

 • 🍊 Чому realme варто купити в Цитрус?

  Цитрус – це якісне обслуговування та приємний досвід для покупця. Ми – єдиний офіційний дистриб'ютор realme в Україні. Тут ви отримаєте гарантію на придбаний товар, зможете обрати зручний спосіб оплати (готівкою, карткою або в кредит), в процесі вам допоможуть консультанти. Купівля без ризиків – це круто, акції, знижки та кешбек – ваш приємний бонус!