Електросушилка для одягу DEERMA DEM-V2

Код: 639534

Електросушарка для одягу DEERMA DEM-V2

Електросушарка Deerma DEM-V2 – ідеальний варіант для швидкого сушіння одягу вдома. Вона легко висушить ваші футболки, блузки, светри та дитячий одяг незалежно від погоди за вікном, не вимагає багато місця й дуже практична. А також може виступати в ролі обігрівача та міні-гардероба. Зробіть свій повсякденний побут ще трохи комфортніше з Deerma DEM-V2.

Особливості:

  • Універсальна конструкція
  • Тепловентилятор потужністю 1000 Вт
  • Максимальна місткість – до 15 кг
  • Вбудований таймер: від 30 до 180 хвилин

Практична та містка

Deerma DEM-V2 складається з металевого каркаса, на який розвішується одяг, щільного нейлонового чохла й тепловентилятора потужністю 1000 Вт. Останній встановлюється у центрі конструкції на спеціальній підставці й створює потік гарячого повітря, здатний швидко висушити будь-які речі. Причому одночасно в ній можна сушити до 15 кг одягу.

Швидка та безпечна сушка

За допомогою тепловентилятора нагріте повітря рівномірно розподіляється всередині сушарки. Завдяки цьому, волога з одягу швидко випаровується, а сам процес займає набагато менше часу. До того ж, вплив високої температури заважає розмноженню бактерій, що вельми важливо при догляді за дитячим одягом або натільною білизною.

Вбудований таймер

Регулюйте режим використання електросушарки залежно від виду одягу або щільності тканин. Вбудований таймер дозволяє виставити час роботи тепловентилятора: від 30 до 180 хвилин. Обирайте часовий проміжок і займайтеся своїми справами, а Deerma DEM-V2 подбає, щоб усе було висушене швидко та акуратно.

Багатофункціональність

Електросушарка Deerma DEM-V2 не лише зручна, а й універсальна. Крім своєї основної функції, влітку вона може використовуватися як відкритий гардероб, а взимку – як додатковий обігрівач.

Електросушилка для одягу DEERMA DEM-V2