Citrus Logo Image
Все про товар
Характеристики
Фото
Відгуків1
Питання-відповіді2

Фотоаппарат CANON PowerShot G7 X MK II (1066C012)

5.0
Код:649420
Фотоаппарат CANON PowerShot G7 X MK II (1066C012) фото
Фотоаппарат CANON PowerShot G7 X MK II (1066C012) фото
Фотоаппарат CANON PowerShot G7 X MK II (1066C012) фото
Фотоаппарат CANON PowerShot G7 X MK II (1066C012) фото
Фотоаппарат CANON PowerShot G7 X MK II (1066C012) фото
Фотоаппарат CANON PowerShot G7 X MK II (1066C012) фото
Фотоаппарат CANON PowerShot G7 X MK II (1066C012) фото
1 / 7
Кредит 0,01% до 25 платежів
Архiв

Приймаємо

GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівкою
Безготівковий розрахунок

Чудові результати за будь-якого освітлення

Робіть вражаючі, чіткі та виразні знімки за будь-якого освітлення завдяки системі HS, що поєднує 20,1-мегапіксельний CMOS-сенсор із контровим підсвічуванням типу 1.0 із потужним процесором DIGIC 7.

Світлосильна й точна оптика

Надзвичайно світлосильна й точна оптика Canon із 24-мм об’єктивом із діафрагмою f/1,8–2,8, 4,2-кратним оптичним збільшенням і сенсор із чутливістю ISO до 12 800 забезпечують якісні знімки за будь-яких умов.

Потужний оптичний стабілізатор зображення

Чіткі фотографії та плавні відео завдяки 4-ступінчастому інтелектуальному оптичному стабілізатору зображення, який підтримує технологію Dual Sensing IS.

Удосконалена обробка

Високоякісні фотографії у форматі JPEG у складних умовах слабкого освітлення завдяки вдосконаленому процесору DIGIC 7 та вбудована функція корекції дифракції й автоматичний оптимізатор освітлення як у камерах EOS.

Безперервна зйомка

Не проґавте й закарбуйте чудові моменти за допомогою надшвидкого 31-точкового автофокусу з невеликим часом відклику або фіксуйте швидкі рухи за допомогою безперервної зйомки зі швидкістю 8 кадр./с навіть у форматі RAW.

Безліч творчих можливостей

Виразіть себе у безліч способів із можливостями творчого керування діафрагмою, витримкою та чутливістю ISO в режимі Manual Movie (ручне керування відеозйомкою).

Чіткий фокус

Надчіткий фокус завдяки підтримці вибору точки ручного фокусування і регулювання різкості як у кіно за допомогою тактильного АФ.

Плавні кадри навіть під час руху

Створюйте неймовірно плавне відеозображення за максимального збільшення навіть під час панорамування або на бігу завдяки вдосконаленій п’ятивісній динамічній стабілізації зображення, що компенсує тремтіння камери, і функції «Автоматичне вирівнювання», що вирівнює горизонти.

Професійна якість

Легко створюйте професійні відео якості Full HD 60p із гнучкими можливостями для творчості завдяки можливості зміни кадрової частоти, зокрема 24, 25, 30, 50 і 60 кадр./с.

Canon Connect Station

Просто торкніться медіастанції Connect Station позначкою NFC на камері G7 X Mark II, щоб легко зберегти фотографії та відео, відтворити їх на екрані телевізора HDTV або опублікувати в соціальних мережах чи онлайнових альбомах.

Легкість і зручність

Кнопка Wi-Fi забезпечує швидкий і легкий доступ до функцій Wi-Fi камери. Також під час роботи або перегляду веб-сайтів в Інтернеті камеру можна зарядити за допомогою стандартного зарядного USB-пристрою для смартфонів або з ПК.

Удосконалені настроювані засоби керування

Оцініть можливості творчого керування об’єктивом за допомогою настроюваного кільця подвійної дії. Легко переходьте від плавного до ступінчастого режиму регулювання параметрів експозиції або фокусування.

Інтуїтивно зрозумілий сенсорний екран зі змінним кутом нахилу

Знімайте під будь-яким кутом і насолоджуйтесь інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом за допомогою великого 7,5-см сенсорного екрана зі змінним кутом нахилу, роздільною здатністю 1040 тис. точок і підтримкою колірного простору sRGB.

Автоматичний нейтральний фільтр

Використовуйте вбудований апаратний нейтральний фільтр з автоматичним режимом для зменшення кількості світла, що потрапляє в камеру за яскравого освітлення або для збільшення витримки під час нічної зйомки.

Підтримка формату RAW

Насолоджуйтесь легкою інтеграцією матеріалів у робочі процеси EOS завдяки стилям зображення та зйомці 14-бітових зображень у форматі RAW.

Вбудована функція обробки

Вбудована функція обробки RAW-файлів забезпечує найкращу якість, щоб ділитися знімками, коли ви не вдома.