Nikon Z7 Kit (24-70mm) f4 Black + FTZ Adapter Kit (VOA010K003)

Код: 641162
Під замовлення (3-4 дні)

Краса у деталях

Ідеї, що надихають. Кадри, які знаходять відгук.

Світло надихає

Байонет Z. У поєднанні з найширшим у світі повнокадровим байонетом універсальна беззеркальна фотокамера Z 7 вловлює світло ефективно, як ніколи раніше.

Великий байонет дає світлу дорогу

Широкий байонет діаметром 55 мм дозволяє вашій фотокамері серії Z захопити більше світла. Відстань між байонетом та повнокадровою матрицею фотокамери становить всього 16 мм, і велика частина цього світла потрапляє на матрицю.

Світло надихає

Сутінкова синява і чіткі тіні. Оптичні переваги об'єктивів з байонетом Z від Nikon та широкого байонета, зібрані воєдино, дозволяють творити зі світлом справжні чудеса.

Життя - перед вами

Малюйте його яскравими фарбами. Передавайте тонкими штрихами. Завдяки роздільній здатності 45,7 МП на повному кадрі ви зможете зафіксувати красу у всіх деталях.

Неймовірна деталізація. Фантастична система фокусування

Повнокадрова КМОП-матриця зі зворотним підсвічуванням, роздільною здатністю 45,7 МП та АФ із визначенням фази у фокальній площині дає можливість отримувати дуже чіткі зображення.

Надшвидкість

Супершвидкий процесор EXPEED 6 для обробки зображень створює зображення з низьким рівнем шуму і неймовірним динамічним діапазоном як при високих, так і при низьких значеннях ISO.

Повний кадр. Повна видимість

Неймовірна точність фокусування дозволить вам повноцінно використовувати перевагу величезної кількості пікселів. Прямуйте за своїм натхненням і не випускайте його з поля зору.

Широкі можливості творчості

Отримуйте стабільно різкі зображення завдяки надширокій області автофокусування — 90% кадру. Додайте до цього приголомшливі можливості фокусування об'єктивів з байонетом Z від Nikon, і навіть об'єкти на кордоні кадру вийдуть добре помітними.

Свобода фокусування

Система АФ допоможе спіймати момент. Навіть маленькі або швидко рухомі об'єкти відстежуються з абсолютною точністю і при будь-якому освітленні. А щоб детально відобразити красу найдрібніших деталей, скористайтеся точковим АФ.

Всередині світла

Замір експозиції до -4 EV може використовуватися при зйомці з об'єктивами з максимальною світлосилою f/2 і більше.

Передайте всі почуття

Інтелектуальна система автофокусування з розпізнаванням облич розпізнає обличчя і тримає їх у фокусі, навіть якщо об'єкт зйомки ненадовго відвернеться.

Свіжість і новизна бачення

Більше світла. Більше деталей. Більше виразності. Швидкість, від якої перехоплює подих.

Знімайте, де завгодно

64-25 600 одиниць ISO. Незалежно від того, знімаєте ви відеоролики або фотографії, якість зображень буде чудовою у найширшому діапазоні чутливості. Передайте багаті тональні градації при яскравому сонячному світлі. І максимум деталей при найслабшому освітленні.

Зменшення вібрацій: без коливань

  • Стійкість. Вбудована система оптичного зменшення вібрацій по п'яти осям компенсує тремтіння фотокамери у п'яти напрямках. Різкі фотознімки. Відеоролики без тремтіння;
  • Рух. Режим Sport забезпечує стійке зображення у видошукачі при зйомці об’єктів, що дуже швидко рухаються, і під час панорамування. Під час відеозйомки система оптичного зменшення вібрацій по п'яти осям використовується разом з електронним VR для створення напрочуд чітких відеороликів;
  • На п'ять сходинок попереду. Передавайте динаміку дії, не забуваючи про освітлення. Вбудована система оптичного зменшення вібрацій по п'яти осям дозволяє знімати з витримками на п'ять рівнів довше, ніж без неї.

Покажіть все!

Зафіксуйте найдрібніші подробиці кожної сцени за допомогою повнокадрової відеозйомки з роздільною здатністю 4K.

Рухи, що зачаровують

Записуйте повнокадрові відеоролики з роздільною здатністю 4K/UHD з частотою кадрів 30p. Отримайте захопливі відеоролики у режимі сповільненої зйомки в форматі Full HD з частотою кадрів до 120p. Легко робіть окремі фотографії, не припиняючи відеозйомку, у форматі 4K або Full HD.

Висока роздільна здатність

Оверсемплінг від 8K дозволяє знімати витончені й детальні відеоролики з роздільною здатністю 4K. Швидкий процесор EXPEED 6 гарантує чудову чіткість відеофайлів без шумів, муару та спотвореного передавання кольорів.

Керуйте красою

Світлосильні об'єктиви з байонетом Z від Nikon забезпечують тихе автофокусування і витончене боке. А вбудована у фотокамеру технологія посилення контурів при фокусуванні допоможе вручну відстежувати і утримувати об'єкт у фокусі протягом всієї сцени.

Рух та стійкість

Швидкість та чутливість АФ можна налаштовувати в процесі відеозйомки. Приголомшливі можливості фокусування об'єктивів з байонетом Z від Nikon дозволяють уникнути таких небажаних ефектів, як подих фокуса і зрушення фокусування при масштабуванні.

Створюйте світи

Цейтраферна відеозйомка з роздільною здатністю 4K та 8K з плавними переходами експозиції. За допомогою вбудованих функцій фотокамери можна створювати цейтраферні відеоролики з роздільною здатністю 4K/UHD. А роздільна здатність матриці 45,7 млн ефективних пікселів дозволяє створювати видовищні цейтраферні відеоролики з роздільною здатністю 8K при подальшій обробці, використовуючи матеріали зйомки з інтервалом.

Знімайте без перешкод

Поліпшений електронний видошукач з роздільною здатністю 3686 тис точок від Nikon забезпечить хорошу видимість. Суперяскравий та надрізкий електронний видошукач допоможе вам зберегти все, що потрапило у кадр

Один адаптер. Безмежне натхнення

Приєднайте до фотокамери Z 7 перехідник байонету FTZ, і ви зможете використовувати з нею об'єктиви NIKKOR з байонетом F. Якість зображення залишається незмінною, а від об'єктивів NIKKOR, не оснащених системою VR, ви зможете домогтися недоступної раніше різкості.

Комплект Z 7 24-70 + FTZ

Цей комплект включає фотокамеру Z 7, зум-об'єктив NIKKOR Z 24-70mm f/4 S та перехідник байонету FTZ. Компактний повнокадровий зум-об'єктив справді універсальний. Перехідник дозволяє використовувати об'єктиви NIKKOR, оснащені байонетом F, з вашою фотокамерою Nikon Z без зниження якості зображення

Nikon Z7 Kit (24-70mm) f4 Black + FTZ Adapter Kit (VOA010K003)
Під замовлення (3-4 дні)