Panasonic Lumix DMC-G80 Body Black (DMC-G80EE-K)

Код: 641206
Кешбек 459 грн
22 999 грн
Кешбек 459 грн
від 920 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Вірний супутник у ваших пригодах

  Коли життя заносить вас в епіцентр пригод, потрібна камера, яка встигне за вами. Для своєї подорожі до Румунії фотограф Мітчелл Канашкевич обрав камеру LUMIX G80. Вона ідеально підходить для зйомки на вулиці, стабілізатор допомагає робити більш різкі та чисті знімки навіть в умовах поганого освітлення або з рук на ходу, а компактний корпус і пило-вологозахищений об'єктив дають вам грандіозну свободу дій усюди, куди б не завела ваша подорож.

  Робіть знімки у русі без розмиття

  Життя не стане завмирати, щоб ви могли його зафіксувати. Ось чому в LUMIX G80 встановлено подвійний 5-вісний стабілізатор зображення Dual IS 2, що поєднує стабілізацію у корпусі та об'єктиві, – це підсилює придушення тремтіння в руках і може компенсувати ваші знімки на 5 стопів діафрагми. 5-вісна стабілізація працює як з режимами теле та ширококутної зйомки, так і при зйомці відео, включаючи зйомку в якості 4K

  Розширте свої можливості за допомогою змінних об'єктивів

  Високоточний гіроскоп камери LUMIX G80 та новий обчислювальний алгоритм збільшують ефективність 5-вісного стабілізатора у корпусі камери. Завдяки новим неймовірним можливостям камера здатна компенсувати тремтіння рук при використанні будь-яких об'єктивів, включаючи класичні моделі, не оснащені оптичним стабілізатором зображення.

  Зниження ефекту удару затвора

  Для забезпечення роботи затвора у камері LUMIX G80 використовується електромагнітний привід. Завдяки цьому LUMIX домоглися серйозного зниження удару, що викликається спрацьовуванням центрального затвора камери, а також похідного шуму. У поєднанні з використанням передньої панелі з литого магнію LUMIX домоглися зниження сили удару затвора приблизно на 90% у порівнянні з попереднім поколінням камер G7.

  Ніколи не втрачайте ідеальну мить

  Режим 4K ФОТО в LUMIX G80 дозволяє зробити ідеальний знімок, просто обравши на камері кадр з відеоряду (знятого зі швидкістю 30 к/с) та зберігши його у вигляді окремої фотографії у високій якості. Просто знімайте, обирайте та зберігайте, назавжди зробивши своїми ці невловимі моменти.

  Спочатку знімайте, а потім наводьте різкість

  Використовуйте творчу свободу вибору об'єкта, який повинен знаходитися у фокусі. Функція постфокусування дозволяє переглянути зображення і дотиком пальця обрати ділянки знімка, які повинні бути різкими, вже після того, як він був зроблений. А тепер, завдяки функції складання зон різкості, ви можете з легкістю обрати кілька точок фокусування на одному зображенні.

  Надшвидкісне фокусування

  Ловіть навіть найбільш швидкоплинні події завдяки технології DFD (глибина з розфокусування). Вона миттєво обчислює відстань до об'єкта, оцінюючи два зображення з різними рівнями різкості, і забезпечує надшвидкісне автофокусування та серійну зйомку зі швидкістю 6 кадрів за секунду у режимі AFC (безперервний автофокус). Також можлива зйомка зі швидкістю 9 кадрів за секунду у режимі AFS (фокусування по точці). Сумісність з картами пам'яті UHS-II SDXC/SDHC та розширений буфер пам'яті збільшують максимальне число знімків при серійній зйомці до 300 (JPEG) / 45 (RAW) або більше

  Ви знімаєте саме те, що бачите

  Видошукач Live View Finder (LVF) камери з коефіцієнтом збільшення 0.74x (еквівалент 35 мм формату) дозволить вільно кадрувати знімок й включати у кадр все, що ви бачите. До того ж видошукач може похизуватися високою роздільною здатністю зображення (еквівалент 2360 тис. точок) і практично 100% передаванням кольору, які гарантують гарну видимість за будь-яких умов.

  Герметична конструкція корпусу та об'єктивів для будь-яких пригод

  Завдяки бризко- / пилозахисту корпуса та китового об'єктива, камера LUMIX G80 здатна витримати навіть найважчі умови. Завдяки передовим можливостям, реалізованим у компактній та мобільній конструкції, ця камера дасть вам широкі можливості й свободу, щоб ви ніколи не переставали досліджувати нові місця.

  Стабільний хват навіть однією рукою

  Широке ергономічне руків’я забезпечує стабільну зйомку навіть однією рукою. Поглиблення для пальців розташовані дуже точно, а вказівний палець природним чином лягає на кнопку затвора навіть при використанні об'єктивів великого діаметра.

  Реалістичні деталі

  Куди б вас не завела подорож, цифровий сенсор Live MOS камери G80 з роздільною здатністю 16 мегапікселів без фільтра низьких частот дозволить вам знімати більш різкі фотографії з великою кількістю деталей.

  Ваші пригоди ще ніколи не виглядали настільки привабливо

  Завдяки високій якості у режимі 4K Відео, LUMIX G80 дозволить вам зберегти кожен поворот вашої подорожі з якістю, яка у 4 рази перевищує роздільну здатність Full HD. Більш деталізовані та чисті знімки чудової якості повернуть вам більше спогадів.

  Процесор Venus Engine – приголомшливе передавання кольорів

  Робіть реалістичні високоякісні знімки з чудовою роздільною здатністю, високим контрастом та приголомшливим передаванням кольорів. Завдяки видаленню фільтра низьких частот, обмеження роздільної здатності зменшено приблизно на 10%. Розпізнавання високочастотних компонентів та заглушення муару забезпечується процесором Venus Engine, який розроблено спеціально для камери LUMIX G80. Спільна робота цифрового сенсора Live MOS та процесора Venus Engine створює чіткі знімки з мінімальним рівнем шуму навіть за умов низької освітленості і при максимальних налаштуваннях світлочутливості (ISO25600).

  Panasonic Lumix DMC-G80 Body Black (DMC-G80EE-K)
  Кешбек 459 грн
  22 999 грн
  Кешбек 459 грн
  від 920 грн/міс