Panasonic Lumix DMC-GX80 Body Black (DMC-GX80EE)

Код: 641225
Кешбек 299 грн
14 999 грн
Кешбек 299 грн
від 600 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Фотографії, ідеальні в кожному пікселі

  16-мегапіксельний сенсор Digital Live MOS камери GX80 дозволяє відобразити більше деталей і зробити знімки ще різкішими, що б ви не знімали, без необхідності використання низькочастотного фільтра.

  Процесор Venus Engine – приголомшливе передавання кольорів

  Робіть натуральні високоякісні знімки з чудовою роздільною здатністю, високим контрастом та приголомшливим передаванням кольорів. Видалення низькочастотного фільтра забезпечило збільшення граничної роздільної здатності приблизно на 10%, в той час як розроблений для камери LUMIX GX80 процесор Venus Engine виявляє високочастотні компоненти та запобігає виникненню муару. Поєднання сенсора Digital Live MOS та процесора Venus Engine робить чисті зображення з мінімальним рівнем шуму навіть в умовах низької освітленості і при максимальному значенні ISO 25600

  Нова опція в функції "Фото стиль" – L. Монохром

  L. Монохром – це нова опція в функції «Фото стиль», яка дозволить знімати більш творчі фотографії. Вона створює вражаючі монохромні зображення з глибокими тінями та багатою градацією тонів, зовсім як на чорно-білій плівці.

  Брекетинг зони різкості/діафрагми

  До класичних функцій брекетингу експозиції та балансу білого додані нові функції брекетингу зони різкості та діафрагми. Брекетинг зони різкості знімає до 999 фотографій з різними точками фокусування, в той час як брекетинг діафрагми дозволяє знімати кілька фотографій з різною глибиною різкості. Оберіть відповідний для умов та ситуації режим, а після зйомки оберіть краще фото.

  Створена для зйомки в русі

  Камера LUMIX GX80 ідеально підходить для того, щоб знімати життя на ходу, завдяки вбудованому подвійному 5-вісному стабілізатору зображення Dual I.S., що поєднує у собі стабілізацію в корпусі камери та об'єктива для досягнення якіснішої корекції тремтіння рук. Подвійна 5-вісна стабілізація зображення працює як при фотозйомці, так і під час запису відео, включаючи зйомку відео з роздільною здатністю 4K у теле та ширококутному діапазоні. Це також стає вашою перевагою в умовах низької освітленості і дозволяє створювати нерозмиті кадри з витримкою на 4 ступені довше ніж зазвичай.

  Ви знімаєте саме те, що бачите

  GX80 оснащений видошукачем Live View Finder, за допомогою якого ви зможете ідеально відкадрувати знімок і захопити кожну деталь, на яку ви дивитеся. LVF може похизуватися високою роздільною здатністю зображення (еквівалент 2764 тис. точок) і практично 100% передаванням кольорів, які гарантують гарну видимість за будь-яких умов.

  Екран зі змінним кутом нахилу – такий же гнучкий, як і ви

  Великий тридюймовий сенсорний екран статичного типу (1040 тис. точок) відхиляється на 80 градусів вгору і на 45 градусів вниз. Він робить можливим динамічне кадрування для низьких, художніх кутів зйомки, наприклад, знімаючи майже від землі, а також вкрай зручний для зйомки під великим кутом, наприклад, коли ви хочете зробити знімок через голови людей на параді або вечірці.

  Ніколи не пропустите ідеальний момент

  Функція 4K ФОТО дозволить вам отримати ідеальний знімок, обравши його з відеоряду (швидкість зйомки 30 к/с) прямо на камері, і зберігши його, як окреме зображення з високою роздільною здатністю. Просто знімайте, обирайте та зберігайте, щоб ці швидкоплинні моменти у всіх сенсах неможливо було проґавити.

  Ваш світ ніколи не виглядав так добре

  Завдяки приголомшливій потужності відеозйомки у форматі 4K, з камерою LUMIX GX80 ви зможете записати все, що вас надихає, з роздільною здатністю, що в 4 рази перевищує Full HD. Більше деталей, з більшою чіткістю, допоможуть побачити нові грані в кожному моменті.

  Спочатку знімайте, а потім наводьте різкість

  Уявіть, що ви можете точно обрати, що саме має знаходитися в фокусі, навіть після того, як ви зняли фотографію. Функція постфокусування запросто дозволить вам це зробити. Просто зніміть сцену, відкрийте зображення і торкніться тієї частини знімка, яка повинна бути різкою. Це просто. Це зачаровує. І все це можливо завдяки LUMIX GX80.

  Panasonic Lumix DMC-GX80 Body Black (DMC-GX80EE)
  Кешбек 299 грн
  14 999 грн
  Кешбек 299 грн
  від 600 грн/міс