Panasonic Lumix DC-GX9 Body Black (DC-GX9EE-K)

Код: 641227
Під замовлення (3-4 дні)

Дозволяє передати всю глибину вашого творчого задуму

Коли ви дивитеся через похилий видошукач LUMIX GX9, світ повністю належить вам. Насолоджуйтеся роздільною здатністю 20,3Мп, плавними градаціями у режимі монохромної зйомки, а також режимом 4K ФОТО з підтримкою зйомки зі швидкістю 30 к/с. Ця тонка, компактна камера завжди готова допомогти вам у реалізації ваших творчих задумів.

Ідеальний у кожному пікселі фотоапарат з роздільною здатністю 20,3 Мп

Камера LUMIX GX9 є справжнім чемпіоном завдяки високопродуктивному 20.3-мегапіксельному цифровому сенсору Live MOS, який дозволяє домогтися безкомпромісної якості зображень. А після видалення з сенсора низькочастотного фільтра тепер ви можете впевнено знімати неймовірно різкі зображення без артефактів і з широким динамічним діапазоном. LUMIX GX9 – це шедевр, придуманий завдяки вам і втілений у життя інженерами Panasonic.

Приголомшливе передавання кольору – процесор Venus Engine

Робіть натуральні високоякісні знімки з чудовою роздільною здатністю, високим контрастом та приголомшливим передаванням кольору. Спільне використання цифрового сенсора Live MOS та процесора Venus Engine дозволяє створювати чисті зображення з мінімальним рівнем шуму навіть за умов низької освітленості і при максимальних значеннях світлочутливості (ISO 25 600).

Інтуїтивний контроль за допомогою видошукача

Похилий видошукач LVF (Live View Finder) ідеально підходить для кадрування знімків, не пропускає найдрібніших деталей навіть при зйомці під складними кутами. Видошукач може похизуватися високою роздільною здатністю (еквівалент 2760 тис. точок) і практично 100-відсотковим передаванням кольорів, що гарантує добру видимість за будь-яких умов. Крім того, LUMIX GX9 має інтуїтивно зрозуміле керування. Передні/задні керуючі коліщатка контролюють діафрагму та витримку й можуть легко перемикатися на зміну налаштувань балансу білого (WB) та світлочутливості (ISO). Також, спеціальне коліщатко дозволяє легко налаштовувати компенсацію експозиції.

Похилий екран з роздільною здатністю 1240 тис. точок

Великий 3-дюймовий сенсорний екран (1240 тис. точок) відхиляється на 80 градусів вгору і на 45 градусів вниз. Він робить можливим динамічне кадрування для низьких, художніх кутів зйомки, наприклад, знімаючи майже від землі, а також вкрай зручний для зйомки під великим кутом, наприклад, коли ви хочете зробити знімок через голови людей на параді або вечірці.

Зйомка на ходу – 5-вісний подвійний стабілізатор зображення та 5-вісний стабілізатор зображення в корпусі камери

Камера LUMIX GX9 ідеально підходить для того, щоб знімати життя на ходу, завдяки вбудованому подвійному 5-вісному стабілізатору зображення Dual IS, що поєднує у собі стабілізацію в корпусі камери та об'єктива для досягнення якіснішої корекції тремтіння рук. Подвійна 5-вісна стабілізація зображення працює як при фотозйомці, так і під час запису відео, включаючи зйомку відео з роздільною здатністю 4K в теле- та ширококутному діапазоні. Це також стає вашою перевагою в умовах низької освітленості і дозволяє створювати нерозмиті кадри з витримкою на 4 рівні довше ніж зазвичай. Приголомшлива міць 5-вісного стабілізатора корпусу компенсує вібрацію при використанні будь-яких об'єктивів, в тому числі і класичних, не оснащених системою OIS

Швидкий автофокус, що використовує технологію DFD

Технологія автофокусування (AF) Panasonic «глибина з розфокусування» (DFD) постійно розраховує відстань до об'єктів, порівнюючи два зображення з різним рівнем різкості, що дозволяє домогтися неймовірно швидкого фокусування. Крім того, в LUMIX GX9 автофокус здатний стежити за рухомими об'єктами, а також краще впорається з фокусуванням в умовах низької освітленості. Ця нова технологія збільшує швидкість автофокусування до 0.07 секунди й швидкість серійної зйомки до 6 кадрів за секунду у режимі AFC (безперервний автофокус). Також можлива серійна зйомка у режимі AFS зі швидкістю 9 кадрів за секунду.

Потужні монохромні режими

L. Monochrome D – це новий профіль для ч/б зйомки у режимі "Фото Стиль", котрий дозволяє домогтися ще більш тонких тональних переходів. Як і режими Monochrome та L. Monochrome, він дає фотографу контроль над динамічним діапазоном і дозволяє вивести чорно-білі знімки на новий рівень. Крім того, кожен з цих режимів можна використовувати у поєднанні з ефектом зернистості на низькому, стандартному або високому рівні. Коли у ваших руках вся привабливість чорно-білої плівки з багатими відтінками чорного та зернистою текстурою, навіть найзвичайнісінькі речі можуть стати чимось неймовірним.

4K ВІДЕО – у 4 рази більше пікселів, ніж у форматі FHD

Неважливо, чи дивитеся ви фільми або обробляєте відео, формат 4K залишає набагато глибші враження від перегляду, ніж ви могли отримати коли-небудь раніше. Фактична роздільна здатність у 3840 x 2160 пікселів в чотири рази більша, ніж у форматі Full HD, завдяки чому досягається набагато вищий рівень деталізації.

Panasonic Lumix DC-GX9 Body Black (DC-GX9EE-K)
Під замовлення (3-4 дні)