Чохол-клавіатура Apple iPad Pro 10.5 "Smart Keyboard RU UW

Код: 621692
Кешбек 119 грн
5 999 грн
Кешбек 119 грн
від 240 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Унікальна клавіатура Smart Keyboard поєднує в собі безліч нових технологій і матеріалів. Вона портативна та підключається до iPad Pro через Smart Connector — абсолютно новий інтерфейс, що забезпечує двосторонній обмін даними та живлення. Просто підключіть Smart Keyboard і працюйте. А закінчивши свої справи, просто складіть її, і вона перетвориться на легку та елегантну обкладинку.

   

  Нове слово в клавіатурах

  Для багатьох клавіатура залишається найбільш зручним способом набирати текст і виконувати інші завдання. Клавіатура Smart Keyboard для iPad Pro 10.5 створена із застосуванням передових технологій, завдяки яким немає необхідності в перемикачах, дротах і навіть у створенні пари з iPad. Це ідеальне поєднання функціональності та портативності. Клавіатура доступна з російсько-англійською розкладкою.

   

  Легко користуватися. Зручно носити.

  Коли вам знадобиться клавіатура, просто відкрийте Smart Keyboard. А коли справи будуть зроблені, складіть її, і вона перетвориться в легку та елегантну обкладинку. Міцна конструкція дозволить витримати навантаження повсякденного використання. У тому числі ваші муки творчості.

   

  Поєднання клавіш одним дотиком

  iOS прекрасно працює з клавіатурою Smart Keyboard і дозволяє iPad Pro використовувати безліч корисних функцій QuickType.

  Часті команди

  Виділяйте жирним шрифтом, курсивом, підкресленням, копіюйте і вставляйте текст або зображення — всього парою дотиків. Панель частих команд можна також налаштувати для сторонніх додатків, щоб завжди мати потрібні інструменти під рукою.

   

  Поєднання клавіш

  На клавіатурі Smart Keyboard вам доступні знайомі поєднання клавіш, які допоможуть виконувати ще більше дій. Перемикайтеся між додатками, відкривайте вікно пошуку з клавіатури Smart Keyboard і користуйтеся поєднаннями, вбудованими в додатки. Просто натисніть і утримуйте Command, щоб побачити комбінації, якими передбачаэться користуватись.


  Кабель, перехідник і Bluetooth, ви неактуальні

  Інтерфейс Smart Connector забезпечує живлення та двосторонню передачу даних між клавіатурою Smart Keyboard і iPad Pro. Вам не знадобляться батарейки та блок живлення. Просто підключіть Smart Keyboard і працюйте. А при від'єднанні знову з'явиться екранна клавіатура.

   

  Нові технології живлення. Плідний союз.

  Щоб використовувати всі переваги Smart Connector, у компанії Apple створили унікальний матеріал-провідник, що забезпечує двосторонній обмін даними та живлення. Він розташований між верхнім шаром з міцного поліуретану і нижнім з м'якого мікроволокна. Такого ви більше ніде не зустрінете.

   

  Інновації без пробілів

  На відміну від звичайних клавіатур, між клавішами Smart Keyboard немає проміжків, у які можуть потрапити крихти їжі або кави. Форма клавіш точно вирізається лазером в цілісному полотні спеціальної міцної тканини. Вона забезпечує пружинний натяг клавіш, що дозволяє відмовитися від традиційних механізмів. А спеціальне покриття захищає клавіатуру від забруднень і рідини.


   
  Чохол-клавіатура Apple iPad Pro 10.5 "Smart Keyboard RU UW
  Кешбек 119 грн
  5 999 грн
  Кешбек 119 грн
  від 240 грн/міс