Чохол Ozaki O! Kiddo-BoBo Bear для iPad mini 2/3 (коричневий)

Код: 35245
O!kiddo-BoBo Bear - це новий захисний аксесуар для Apple iPad mini 2/3 від бренду Ozaki, створений спеціально для дітей - великих та маленьких.

Забезпечуючи планшету максимальний захист від механічних пошкоджень, цей чохол так само стане цікавою іграшкою в маленьких ручках завдяки оригінальному дизайну. Чохол виготовлений з гіпоалергенного поліуретану - матеріалу, схожого за властивостями на гуму, однак абсолютно безпечного.

Попри свої значні габарити, чохол залишається еластичним та легким, а повністю лита конструкція дозволяє відкинути всі побоювання з приводу того, що дитина може проковтнути якусь дрібну деталь.

"Вушка" цього цікавого аксесуару досить стійкі та можуть приймати два положення, завдяки чому ви зможете поставити планшет на будь-яку рівну поверхню й насолоджуватися переглядом медіа зі своїм малюком.

Також в комплекті передбачено знімний ремінець, який дуже зручно може зафіксувати планшет в машині на спинці сидіння, створюючи для малюка міні-кінотеатр, що дуже зручно в дорозі.

Забезпечуючи пристрою високоякісний захист від сколів, подряпин та потертостей, чохол водночас не перекриває доступ до основних функціональних елементів керування, таких як камера, кнопки та порти.
Чохол Ozaki O! Kiddo-BoBo Bear для iPad mini 2/3 (коричневий)