Чехол Apple Silicone Case (Black) MX002ZM/A для iPhone 11 Pro Max

Код: 653900
8 товарів Black
колір Black
 • Alaskan Blue
  1 799 грн
 • Black
  1 799 грн
 • Clementine
  1 799 грн
 • Midnight Blue
  1 799 грн
 • Pine Green
  1 799 грн
 • Pink Sand
  1 799 грн
 • Red
  1 799 грн
 • White
  1 799 грн
Кешбек x2 35 грн
1 799 грн
Кешбек 35 грн
від 72 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Разом з новим поколінням iPhone було представлено чохол, який дизайнери Apple розробили спеціально для iPhone 11 Pro Max. Чохол Apple для iPhone 11 Pro Max — це, на думку розробників, ідеальне оздоблення для їх нового дітища, що підкреслює досконалість його дизайну. Цей аксесуар враховує всі конструктивні особливості смартфону, підкреслюючи його витонченість та оригінальний дизайн.

   

  Бездоганний захист

  Чохол Apple Silicone Case це найкращий формат захисту вашого нового iPhone 11 Pro Max. Він ідеально омине його форми та кнопки, й не додасть габаритності пристрою, а також захистить його від подряпин та падінь.

  Внутрішня частина чохла вкрита мікрофіброю, яка ефективно захищає корпус iPhone 11 Pro Max від подряпин, а зовнішня частина покрита силіконовим матеріалом, який дуже приємний на дотик та не ковзає в руках, що дає змогу впевнено тримати телефон в руках під час використання.

   

  Вільний доступ

  Усі порти, камери, дисплей та кнопки керування чохол Apple для iPhone 11 Pro Max залишає доступними. Фотографувати, заряджати та синхронізувати iPhone можна, не витягуючи його з чохла. А щоб відповісти на вхідний дзвінок, вам не доведеться витратити жодної зайвої секунди — дисплей завжди до Ваших послуг!

   

  Оригінальний дизайн

  Чохол Apple для iPhone 11 Pro Max дуже тонкий та легкий. Він не збільшить вагу смартфону, а лише підкреслить його витончені лінії. Цей аксесуар розроблений дизайнерами Apple спеціально для свого нового смартфону. Він постачається у фірмовому пакунку та може слугувати чудовим подарунком для будь-якого власника iPhone 11 Pro Max.

  Купуючи оригінальний чохол iPhone 11 Pro Max, ви не лише захищаєте свій смартфон від подряпин та пошкоджень — ви робите його дизайн досконалим!

  Чехол Apple Silicone Case (Black) MX002ZM/A для iPhone 11 Pro Max
  Кешбек x2 35 грн
  1 799 грн
  Кешбек 35 грн
  від 72 грн/міс