Citrus Logo Image
Все про товар
Характеристики
Аксесуари
Фото
Лишити вiдгук
Питання-відповіді2

Чохол-накладка Apple Leather Case Midnight Blue для iPhone 7/8 MMY32ZM/A

Код:605544
Чохол-накладка Apple Leather Case Midnight Blue для iPhone 7/8 MMY32ZM/A фото
Чохол-накладка Apple Leather Case Midnight Blue для iPhone 7/8 MMY32ZM/A фото
Чохол-накладка Apple Leather Case Midnight Blue для iPhone 7/8 MMY32ZM/A фото
1 / 3
Архiв
Колір
Red фото
Sapphire Case фото

Приймаємо

GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівкою
Безготівковий розрахунок
Компанія Apple розробила шкіряні чохли, які задовольнять будь-які вимоги та дозволять вашому смартфону виглядати розкішно. Створені спеціально для iPhone 7/8 вони дають можливість бути телефону неймовірно тонким. Використання чохла дозволить зберегти привабливий зовнішній вигляд iPhone 7/8 навіть при самому активному використанні.

Натуральна шкіра

Для виготовлення цього захисного аксесуара компанією Apple була обрана саме натуральна шкіра, і цей вибір не випадковий.

Такий матеріал характеризується прекрасною еластичністю та стійкістю до тертя, що дозволяє йому максимально щільно прилягати до смартфону й надовго захищати його від дрібних пошкоджень від нігтів, ключів або інших твердих предметів, які знаходяться в контакті з апаратом при використанні або транспортуванні.
 

Зручність використання

Ергономічність оригінального чохла від Apple дозволяє власнику вільно користуватися всіма можливими функціями пристрою.

На кнопках для включення та регулювання гучності передбачені щільні вставки з обробленого алюмінію, що позначають розташування цих елементів управління, а широкий виріз у нижній частині накладки не тільки зберігає доступ до роз'ємів для підключення навушників і зарядного пристрою, але й дозволяє зберегти гучність і якість відтворення музики стереодинаміками .
 

Додатковий захист

Чохол-накладка від Apple для iPhone 7/8 частково перекриває передню панель смартфона – рівно настільки, щоб міцно триматися на корпусі та створити захисний бар'єр для екрану. Невеликий бортик чохла охороняє скло дисплея від контакту з поверхнею, на яку ви кладете комунікатор екраном вниз.

 

Найпопулярніші запити в категорії Чохол-накладка Apple Leather Case Midnight Blue для iPhone 7/8 MMY32ZM/A