Citrus Logo Image
Все про товар
Характеристики
Аксесуари
Фото
Лишити вiдгук
Задати питання

Чохол-накладка Apple iPhone 8 Plus / 7 Plus Silicone Case Blue Cobalt

Код:618480
Чохол-накладка Apple iPhone 8 Plus / 7 Plus Silicone Case Blue Cobalt фото
Чохол-накладка Apple iPhone 8 Plus / 7 Plus Silicone Case Blue Cobalt фото
Чохол-накладка Apple iPhone 8 Plus / 7 Plus Silicone Case Blue Cobalt фото
1 / 3
Apple Authorized Reseller
Кредит 0,01% до 25 платежів
Архiв
Колір
Black фото
Light Pink фото
Red фото

Приймаємо

GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівкою
Безготівковий розрахунок

Разом з новим поколінням iPhone був представлений чохол, який дизайнери Apple розробили спеціально для iPhone 7 Plus та iPhone 8 Plus. Чохол Apple для iPhone 8 Plus / 7 Plus - це, на думку розробників, ідеальне обрамлення для їх нового смартфону, яке підкреслює досконалість його дизайну. Аксесуар враховує всі конструктивні особливості смартфона, підкреслюючи його тонкість та оригінальний дизайн.

 

Бездоганний захист

Чохол Apple Silicone Case це найкращий формат захисту Вашого нового iPhone 8 Plus / 7 Plus. Він ідеально огинає його форми, кнопки, не додає пристрою габаритів, а також захищає його від подряпин і падінь. Камера у iPhone 8 Plus / 7 Plus трохи випирає з корпусу через технічні особливості, тому тільки в такому чохлі можна повноцінно захистити Ваш iPhone.

 
Внутрішня частина чохла зроблена з мікрофібри та ефективно захищає корпус iPhone 8 Plus / 7 Plus від подряпин, а зовнішня частина покрита силіконовим матеріалом, який дуже приємний на дотик і не ковзає в руці, це дозволяє впевнено тримати телефон в руці під час використання.

 

Вільний доступ

Всі порти, камери, дисплей і кнопки управління в чохлі Apple для iPhone 8 Plus / 7 Plus залишаються доступними. Фотографувати, заряджати і синхронізувати iPhone можна, не витягуючи його з чохла. Щоб відповісти на вхідний дзвінок, Вам не знадобиться витратити жодної зайвої секунди - дисплей завжди у вашому розпорядженні!

Оригінальний дизайн

Чохол Apple для iPhone 8 Plus / 7 Plus дуже тонкий і легкий. Він не збільшить вагу смартфона, а лише підкреслить його витончені лінії. Цей аксесуар розроблений дизайнерами Apple спеціально для свого нового смартфона. Він поставляється у фірмовій упаковці і може служити прекрасним подарунком для будь-якого власника iPhone 8 Plus / 7 Plus.

 
Купуючи оригінальний чохол iPhone 8 Plus / 7 Plus, Ви не тільки захищаєте свій смартфон від подряпин і пошкоджень - Ви робите його дизайн досконалим!

Найпопулярніші запити в категорії Чохол-накладка Apple iPhone 8 Plus / 7 Plus Silicone Case Blue Cobalt