Citrus Logo Image
Все про товар
Характеристики
Аксесуари
Фото
Лишити вiдгук
Питання-відповіді1

Чохол-накладка Apple iPhone 8/7 Leather Case Taupe MQH62ZM/A

Код:618475
Чохол-накладка Apple iPhone 8/7 Leather Case Taupe MQH62ZM/A фото
Чохол-накладка Apple iPhone 8/7 Leather Case Taupe MQH62ZM/A фото
Чохол-накладка Apple iPhone 8/7 Leather Case Taupe MQH62ZM/A фото
1 / 3
Архiв

Приймаємо

GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівкою
Безготівковий розрахунок
 

Компанія Apple розробила шкіряні чохли, які задовольнять будь-які вимоги і дозволять вашому смартфону виглядати розкішно. Створені спеціально для iPhone 8/7 вони дають можливість бути телефону неймовірно тонким. Використання чохла дозволить зберегти привабливий зовнішній вигляд iPhone 8/7 навіть при самому активному використанні.
 

Натуральна шкіра

Для виготовлення цього захисного аксесуара компанією Apple була обрана саме натуральна шкіра, і цей вибір не випадковий.


Такий матеріал характеризується прекрасною еластичністю і стійкістю до тертя, що дозволяє йому максимально щільно прилягати до смартфону та надовго захищати його від дрібних пошкоджень від нігтів, ключів або інших твердих предметів, які знаходяться в контакті з апаратом при використанні або транспортуванні.

 

Зручність використання

Ергономічність оригінального чохла від Apple дозволяє власнику вільно користуватися всіма можливими функціями пристрою.


На кнопках для включення і регулювання гучності передбачені щільні вставки з обробленого алюмінію, що позначають розташування цих елементів управління, а широкий виріз у нижній частині накладки не тільки зберігає доступ до роз'ємів для підключення навушників і зарядного пристрою, але й дозволяє зберегти гучність і якість відтворення музики стереодинаміки.
 

Додатковий захист

Чохол-накладка от Apple для iPhone 8/7 частково перекриває передню панель смартфона – рівно настільки, щоб міцно триматися на корпусі та створити захисний бар'єр для екрану. Невеликий бортик чохла захищає скло дисплея від контакту з поверхнею, на яку Ви кладете комунікатор екраном вниз.

 

Найпопулярніші запити в категорії Чохол-накладка Apple iPhone 8/7 Leather Case Taupe MQH62ZM/A