Citrus Logo Image
Все про товар
Характеристики
Фото
Лишити вiдгук
Задати питання

Чохол Apple Leather Folio (Lilac) MVFV2ZM/A для iPhone XS Max

Код:642691
Чохол Apple Leather Folio (Lilac) MVFV2ZM/A для iPhone XS Max фото
Чохол Apple Leather Folio (Lilac) MVFV2ZM/A для iPhone XS Max фото
Чохол Apple Leather Folio (Lilac) MVFV2ZM/A для iPhone XS Max фото
Чохол Apple Leather Folio (Lilac) MVFV2ZM/A для iPhone XS Max фото
Чохол Apple Leather Folio (Lilac) MVFV2ZM/A для iPhone XS Max фото
1 / 5
Apple Authorized Reseller
Кредит 0,01% до 25 платежів
Очікується
2 799
-86%
Вигода 2 400 ₴
399
Колір
Dark Red фото
Lilac фото
Sunset Red фото

Приймаємо

GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівкою
Безготівковий розрахунок

Разом із новим поколінням iPhone був представлений чохол, який дизайнери Apple розробили спеціально для iPhone XS Max. Чохол Apple для iPhone XS Max — це, на думку розробників, ідеальне обрамлення для їх нового витвору, що підкреслює досконалість його дизайну. Цей аксесуар враховує всі конструктивні особливості смартфона, підкреслюючи його тонкість і оригінальний дизайн.

 

Бездоганний захист

Чохол Apple Leather Folio — це найкращий формат захисту вашого нового iPhone XS Max. Він ідеально окреслює його форми й кнопки, і не збільшить габарити пристрою, а також захистить його від подряпин і падінь. Камера у iPhone XS Max трохи випирає з корпусу через технічні особливості, через це тільки в такому чохлі можна повноцінно захистити Ваш iPhone.

Внутрішня частина чохла оброблена з мікрофібри яка ефективно захищає корпус iPhone XS Max від подряпин, а зовнішня частина виготовлена з європейської шкіри, яка дуже приємна на дотик і не ковзає в руці, що дозволяє впевнено тримати телефон у руці під час використання. Чохол має кикишеньку для зберігання Ваших карток, кредиток або інших необхідних речей. При відкритті чохла ваш iPhone XS Max прокидається, а при його закритті він переходить у сплячий режим.

 

Вільний доступ

Всі порти, камери, дисплей і кнопки управління Apple для iPhone XS Max знаходяться у вільному доступі. Фотографувати, заряджати і синхронізувати iPhone можна, не витягуючи його з чохла.


Оригінальний дизайн

Чохол Apple для iPhone XS Max дуже тонкий і легкий. Він не збільшить вагу смартфона, а лише підкреслить його витончені лінії. Цей аксесуар розроблений дизайнерами Apple спеціально для свого нового смартфона. Він постачається у фірмовій упаковці та буде прекрасним подарунком для будь-якого власника iPhone XS Max.


Купуючи оригінальний чохол iPhone XS Max, Ви не тільки захищаєте свій смартфон від подряпин і пошкоджень — Ви робите його дизайн досконалим!

Найпопулярніші запити в категорії Чохол Apple Leather Folio (Lilac) MVFV2ZM/A для iPhone XS Max