Чохол-накладка Beckberg Breathe Rose для Samsung A510

Код: 607907
Для тих, кому важлива не тільки функціональність і міцність чохла, але і стильний зовнішній вигляд, бренд Beckberg представив нову серію чохлів Breathe для Samsung A510 (A5 2016)

Чохол виготовлений із силікону високої якості і являє собою прозору накладку з витонченим жіночним малюнком та інкрустованими стразами, завдяки чому чохол не приховує оригінальний дизайн смартфона, а тільки підкреслює його елегантність. Чохол повністю відповідає габаритам гаджета, щільно прилягаючи до нього і не обмежуючи доступ до всіх функціональних кнопок і портів, не обтяжуючи його і не додаючи об'єму.

Залишаючись тонким і практично невагомим, чохол проте забезпечує смартфону максимальний захист від пилу, відколів, подряпин і механічних пошкоджень. Завдяки використанню високоякісних матеріалів, чохол надовго збереже презентабельний вигляд і не втратить форму.

Неповторний дизайн чохла з обробкою під метал, вишуканим витонченим малюнком та інкрустованими стразами додасть розкоші вашому смартфону і стане прекрасним доповненням під будь-який жіночний лук - повсякденний або вечірній.
Чохол-накладка Beckberg Breathe Rose для Samsung A510