Citrus Logo Image
Все про товар
Характеристики
Аксесуари
Фото
Лишити вiдгук
Задати питання

Чохол-накладка Beyzacases Venice Grey-Light Blue для iPhone 7/8 BZ11459

Код:605181
Чохол-накладка Beyzacases Venice Grey-Light Blue для iPhone 7/8 BZ11459 фото
Чохол-накладка Beyzacases Venice Grey-Light Blue для iPhone 7/8 BZ11459 фото
Чохол-накладка Beyzacases Venice Grey-Light Blue для iPhone 7/8 BZ11459 фото
1 / 3
Кредит 0,01% до 25 платежів
Архiв

Приймаємо

GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівкою
Безготівковий розрахунок

За останній час провідні дизайнери турецької компанії Beyzacases створили нові та дуже цікаві преміум-лінії чохлів для iPhone 7. Особливістю бренду Beyzacases є те, що кожен чохол створюється дизайнерами вручну, так що кожен власник аксесуарів цієї фірми має ексклюзивну річ. Однією з привабливих новинок компанії стали чохли з лінії Venice. Ці чохли чудово гармонують з оригінальним дизайном iPhone 7, підкреслюючи тонкість і вишуканість його корпусу. Чохол виконаний із полімерного каркаса, обтягнутого натуральною шкірою. Він чудово виглядає і прекрасно справляється з головною функцією будь-якого чохла – захищає смартфон від пошкоджень.

Чохол-накладка Beyzacases Venice для iPhone 7 – це вишуканий захисний аксесуар для смартфона, посилений у найбільш уразливих місцях. Потовщені закруглені кути чохла забезпечують додаткову амортизацію на випадок падіння, що дозволяє зменшити ризик пошкодження смартфона. А наявність додаткових акуратних відділень для кредиток, зробить цей чохол незамінним аксесуаром у щоденному використанні.

Чохол надійно фіксується на корпусі та дозволяє зберегти його привабливий зовнішній вигляд на довгий період. Вільний доступ до роз'ємів і клавіш забезпечує можливість користуватися всіма функціями девайса, не знімаючи чохла.

Найпопулярніші запити в категорії Чохол-накладка Beyzacases Venice Grey-Light Blue для iPhone 7/8 BZ11459