Citrus Logo Image
Все про товар
Характеристики
Аксесуари
Фото
Лишити вiдгук
Задати питання

Чохол-накладка Beyzacases Venice Navy-Cream для iPhone 7/8 BZ11435

Код:605180
Чохол-накладка Beyzacases Venice Navy-Cream для iPhone 7/8 BZ11435 фото
Чохол-накладка Beyzacases Venice Navy-Cream для iPhone 7/8 BZ11435 фото
Чохол-накладка Beyzacases Venice Navy-Cream для iPhone 7/8 BZ11435 фото
1 / 3
Кредит 0,01% до 25 платежів
Архiв

Приймаємо

GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівкою
Безготівковий розрахунок

За останній час провідні дизайнери турецької компанії Beyzacases створили нові та дуже цікаві преміум-лінії чохлів для iPhone 7. Особливістю бренду Beyzacases є те, що кожен чохол створюється дизайнерами вручну, тому кожен власник аксесуарів цієї фірми має ексклюзивну річ. Однією з привабливих новинок компанії стали чохли з лінії Venice. Ці чохли чудово гармонують з оригінальним дизайном iPhone 7, підкреслюючи тонкість і вишуканість його корпусу. Чохол виконаний із полімерного каркаса, обтягнутого натуральною шкірою. Він чудово виглядає і прекрасно виконує головну функцію будь-якого чохла – захищає смартфон від пошкоджень.


Чохол-накладка Beyzacases Venice для iPhone 7 – це вишуканий захисний аксесуар для смартфона, посилений у найбільш уразливих місцях. Потовщені закруглені кути чохла забезпечують додаткову амортизацію на випадок падіння, що дозволяє зменшити ризик пошкодження смартфона. 


Чохол надійно фіксується на корпусі та дозволяє зберегти його привабливий зовнішній вигляд на довгий період. Вільний доступ до роз'ємів і клавіш забезпечує можливість користуватися всіма функціями девайса, не знімаючи чохла.

Найпопулярніші запити в категорії Чохол-накладка Beyzacases Venice Navy-Cream для iPhone 7/8 BZ11435