Чохол Miami Sparkle (Black) для Samsung J810

Код: 633249
2 товари Black
колір Black
 • Black
  99 грн
 • Red
  99 грн
Кешбек 1 грн
99 грн
Кешбек 1 грн
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Силіконовий чохол Miami для Samsung J810 відрізняється високою якістю виготовлення і відмінними експлуатаційними властивостями. Аксесуар виготовлений в повній відповідності формою і розмірами пристрою, забезпечуючи щільне прилягання до корпусу девайса. Він повністю покриває задню й бічні сторони, захищаючи їх від механічних пошкоджень.

   

  Бездоганний захист

   

  Зовнішня частина покрита силіконовим матеріалом, який дуже приємний на дотик і не ковзає у руці, що дозволяє впевнено тримати телефон під час використання.

   

  Вільний доступ

   

  Всі порти, камери та дисплей чохол Miami залишає доступними. Фотографувати, заряджати і синхронізувати Samsung J810 можна, не витягуючи його з чохла. А щоб відповісти на вхідний дзвінок, вам не знадобиться витратити жодної зайвої секунди дисплей завжди у вашому розпорядженні!

   

  Досконалість до дрібниць

   

  Чoхол Miami для Samsung J810 тонкий і легкий. Він не збільшить вагу смартфона, а лише підкреслить його витончені лінії. Продуманий дизайн дозволяє повноцінно використовувати свій смартфон, забезпечуючи йому надійний захист, не втрачаючи доступу до всього необхідного.

  Чохол Miami Sparkle (Black) для Samsung J810
  Кешбек 1 грн
  99 грн
  Кешбек 1 грн