Чохол-накладка Moshi Vitros (Gold) 99MO103302 для iPhone XS Max

Код: 633718
2 товари Gold
колір Gold
  • Black
    1 199 грн
  • Gold
    1 199 грн
Ожидается поставка
1 199 грн

Чохол Vitros від Moshi для iPhone XS Max — тонкий і прозорий чохол з захистом від ударів для вашого телефону в мінімалістичному дизайні.

Функціональність

М'які кнопки і точний виріз під камеру. Регулювання гнучкості, вмикання та ви-микання екрану, робота з камерою відбувається без зайвих зусиль. Технологія MicroGrid запобігає появі відбитків і ефекту веселки, характерних для більшості про-зорих чохлів.

При цьому конструкція Vitros передбачає підтримку бездротової зарядки і ная-вність чохла на вашому пристрої ніяк не вплине на її швидкість та якість.

Захист

Чохол Vitros пройшов випробування на стійкість від ударів за військовими ста-ндартами, а його збільшені бічні грані захищають телефон, коли він лежить екраном до низу.

Витонченість

Амортизуюча металізована рамка чохла виготовлена за технологією термічного напилення, що створює сяюче, витончене і гладке покриття. Неймовірно тонкий чо-хол Vitros від Moshi ідеально підійде для мінімалістів, які надають перевагу стильним захисним чохлам без зайвих деталей.

Чохол Vitros від Moshi для iPhone XS Max стане ідеальним вибором для тих, кому подобається поєднання стилю, функціональності і захисту.

Чохол-накладка Moshi Vitros (Gold) 99MO103302 для iPhone XS Max
Ожидается поставка
1 199 грн