Чохол Nillkin Super Frosted Samsung Galaxy J4 2018 (Black)

Код: 630332
2 товари Black
колір Black
 • Black
  249 грн
 • Gold
  249 грн
Кешбек 4 грн
249 грн
Кешбек 4 грн
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Nillkin Super Frosted - це міцний чохол-накладка з матовою поверхнею. Він виготовлений з протиударного полікарбонату. Порти та роз'єми мають відкритий доступ. Чохол Nillkin Super Frosted виливається по точній формі смартфону Samsung Galaxy J4 2018. Розплавлений полікарбонат заповнює форму під високим тиском, точно повторюючи форму смартфона. Ця технологія забезпечує повністю безшовний корпус, який ідеально підходить для вашого Samsung Galaxy J4 2018. Всі матеріали, з яких виготовлений чохол, відповідають європейським екологічним стандартам.

   

  Особливості Nillkin Super Frosted для Samsung Galaxy J4 2018

  • Спеціально для Samsung Galaxy J4 2018
  • Виконаний з полікарбонату
  • Оригінальний зовнішній вигляд
  • Надійний захист
  • Тонкий, легкий та міцний
  • Вільний доступ до всіх портів та роз'ємів
   
   

  Всебічний захист

  Захисна смуга, яка виступає на 0,6 мм з фронтального боку смартфону, захистить його дисплей від випадкових подряпин. З Nillkin Super Frosted екран смартфону не буде подряпаний, навіть якщо ви звикли класти смартфон дисплеєм донизу.

   

  Міцний та легкий

  Чохол виготовлений з міцного полікарбонату. Завдяки технології безшовної виплавки Nillkin Super Frosted має високу міцність та чудову амортизацію, попри свої компактні розміри.

   
   

  Антиковзка поверхня

  Поверхня Nillkin Super Frosted має ребристу форму, яка запобігає ковзанню смартфону на гладких поверхнях. Також, завдяки такій поверхні, смартфон не вислизне з рук.

   

  Безпечний для навколишнього середовища

  Матеріали, з яких виготовлено Nillkin Super Frosted, відповідають міжнародним стандартам якості. А це означає, що чохол безпечний не лише для користувача, а й для навколишнього середовища.

   
   
  Чохол Nillkin Super Frosted Samsung Galaxy J4 2018 (Black)
  Кешбек 4 грн
  249 грн
  Кешбек 4 грн