Чохол-книжка Samsung Neon Flip для Galaxy A3 2017 (рожевий)

Код: 612932

Чохол  Samsung  Galaxy Neon Flip Wallet Cover  - елегантний аксесуар для смартфона  Galaxy А3 2017 .

Офіційний продукт компанії Samsung виготовлений з кращих матеріалів та відповідає найвищим стандартам якості.

Чохол був розроблений спеціально для використання з Samsung Galaxy А3 2017. Саме тому він ідеально підходить саме до цього смартфону, і не перешкоджає доступу до будь-якої з його функцій.

Навіть коли ваш смартфон знаходиться в чохлі, ви можете вільно користуватися кнопками включення і регулювання гучності, роз'ємами для навушників і портами для підзарядки пристрою. А також передньою та задньою камерами смартфона.

Міцна конструкція і компактність

Neon Flip Wallet Cover виготовлений зі штучної шкіри високої якості, завдяки якій ваш смартфон отримає новий, елегантний імідж.

Чохол досить міцний, щоб протистояти всім випробуванням, які можуть випасти на частку Samsung Galaxy А3 2017 під час щоденного використання. Захист від потертостей і дрібних подряпин, який надає аксесуар, збереже ваш смартфон.

В результаті завдяки чохлу Galaxy А3 2017 буде виглядати в ньому, як новий!

Попередить про вхідне повідомлення

Стильна неонова смужка, яка тягнеться по периметру Neon Flip Wallet Cover - не тільки для краси. Крім елегантного зовнішнього вигляду і захисної функції, перевагою чохла є вбудована система оповіщення про надходження нових повідомлень. До таких повідомлень відносяться:

  •  Вхідні дзвінки

  •  Інтернет-повідомлення

  •  Сигнал будильника та інше.

 

Коли ваш смартфон зажадає звернути на себе увагу, смужка чохла починає блимати.

Таким чином, вам не потрібно щохвилини перевіряти екран пристрою в очікуванні вхідних повідомлень. Розумний чохол зробить це за вас.

Розумна система «пробудження» смартфона

Чохол Neon Flip Wallet Cover настільки ідеально підігнаний до параметрів Galaxy A3 2017, що смартфон визнає його «другою шкірою». Ваш Galaxy A3 2017 знає, коли його розміщують в чохлі.

Тому, він автоматично «будить» екран, коли ви відкриваєте кришку чохла, і відключає його після закриття. Таким чином, економлячи ваші час і заряд батареї.

Зручна кишеня

Відкидна кришка Galaxy A3 2017, що замикається, має зручну кишеню для зберігання карт. Карман ідеально підходить для того, щоб тримати в ньому ваше посвідчення особи, кредитні та дебетові карти.

Карман може бути також використаний для зберігання карт, які включають безконтактні послуги. Тобто, для того, щоб скористатися такими картами, вам не потрібно буде витягувати їх з-під чохла.

Чохол-книжка Samsung Neon Flip для Galaxy A3 2017 (рожевий)