Чохол Speck Candy Shell iPhone 6 / 6s Luxury Edition Golden Ombre / Black

Код: 561943


Компанія Speck представила нові версії своїх чохлів для смартфонів Apple. Чохли покликані зберегти стиль Speck CandyShell, поєднуючи пластмасу та гуму в одному аксесуарі. Для тих, хто не знає, традиційний стиль CandyShell вже давно улюблений iLounge, і він залишився тим же в своїй новітній інкарнації для IPhone 6. Що ви можете очікувати? Те ж саме, солідний дизайн, який забезпечує ідеальну посадку навколо девайса, пропонуючи довгий час захисту, додаючи трохи своїх форм на тонкий профіль в iPhone 6.

72746-5038_ip6_cs-inked-lx_1_V3.jpg

 

Випробування захисту за військовими стандартами


Сертифікований захист з дотриманням низки стандартних параметрів для тестів MIL-STD-810G військового стандарту.
72746-5038_ip6_cs-inked-lx_2_V3.jpg 

Деталі захисту

 

Запатентовані м'які та тверді елементи аксесуару, забезпечують безкомпромісний захист в дивовижно тонкому профілі. Це дозволяє легко класти та діставати з кишені смартфон, вкладений в чохол.

 

lab-tested02.jpg
 

Лабораторні тести

Випробування на міцність: на можливість виникнення тріщин та подряпин, плюс випробування збереження при екстремальних температурах.
long-live-promise2.jpg
 

Довговічний захист

Високоякісний продукт, що вмістив у себе основні технології захисту компанії. Чохол виконаний з точністю та великою увагою до дрібних деталей, він чудово відповідає досить стриманим формам смартфону. 
Чохол Speck Candy Shell iPhone 6 / 6s Luxury Edition Golden Ombre / Black