Фiльтри
Ви обрали:
Пiдiбрано 30 товарів з 597
Очистити всi

Фільтр

Ціна
 • від
  до
Бренд
Показати всi
Тип
Показати всi
Віковий діапазон
Показати всi
Стать

Іграшки Infinity Nado (Інфініті Надо)

Сортування:

 • за популярністю
 • за зростанням ціни
 • за зменшенням ціни
Фільтр 1
Код: 627812
Код: 631217
Код: 625044
Код: 627848
Код: 627847
Код: 625046
Код: 625047
Код: 636221
Код: 627843
Код: 625048
Код: 627842
Код: 625049
Код: 627845
Код: 627844
Код: 627846
Код: 630232
Код: 630231
Код: 631218
Код: 631213
Код: 631215
Код: 631210
Код: 631200
Код: 634953

Показать еще
7 товарів

Інфініті Надо: гра, навчання, тренування

Коли в 90-х р. в Азії вже відбувалися турніри блейдерів, сучасні батьки, які тоді були маленькими, майстрували Бейблейд з механічних годинників. Завдяки героям коміксів і мультфільмів, які не випускали блейд з рук, іграшка набула популярність. І ось в минулому році на ринок України вийшла культова серія Інфініті Надо.

Японський аніме «Бейблейд. Вибух »розповідає про дві групи школярів, які змагаються на великому полі вовчками. Головне завдання - виштовхнути блейд противника за межі поля, застосовуючи найрізноманітніші трюки з іграшкою. Захоплюючий і видовищний бій здатен захопити не тільки дітей, а й дорослих.

Як грати з Infinity Nado?

Набір іграшок складається з арени і двох дзиг-Блейд, які запускають в коло одночасно. Завдання учасників баттлу - вибити блейд противника з кола, а ось власний - змусити протриматися в грі якомога довше і не дозволити йому потрапити в спеціальну кишеньку арени, що означає програш.

Кожна дзига Nado - це не просто складна іграшка, конструкція якої змушує її обертатися. Це ще і красивий дизайн, і неповторний образ - сьогодні в лінійці іграшок Infinity Nado - 16 різнохарактерних персонажів.

Купуючи набір в Києві, ви отримуєте цілу армію бійців з різними навичками і вміннями, які можна поділити на 4 функціональних підрозділи, за принципом футбольної команди:

 • оборона;
 • атака;
 • витривалість;
 • баланс.

Якщо перші два види сильні в тактиці, то у витривалих Блейд найпотужніший момент обертання при запуску, а балансири не втрачають рівноваги, і вибити їх з арени практично неможливо. Розпізнати характер кожного бійця дозволяє металеве кільце - основа Блейда. Якщо ви купили Надо - зверніть увагу: чим більше виступів на кільці, тим ближче воно до атакуючої лінійки. Якщо ж воно гладке, то його завдання - оборона і утримання балансу.

Переваги Блейд Надо

Nado - це не тільки цікава гра, це ще й пряма користь для дрібної моторики пальців і мислення. Її навіть можна використовувати для того, щоб популярно пояснювати дію основних законів фізики.

За допомогою мотузки блейд можна об'єднувати в команди, а можна запускати в окремий поєдинок. Щоб виграти, потрібно ретельно продумати свою стратегію і тактику. У поєдинку можуть брати участь кілька осіб, які запускають свої блейди спеціальним пусковим пристроєм.

Модельний ряд дзиг

Сьогодні іграшки Infinity Nado представлені 16 моделями, які об'єднані в 3 серії:

 • Спліт.
 • Атлетик.
 • Стандарт.

Серії відрізняються комплектацією, ціною і складом Блейд. Є можливість доповнювати блейд іншими аксесуарами, що додають їм нові цікаві властивості.

У кожен комплект, разом з металевими кільцями і насадками, входить зручна викрутка для збірки. Подивившись в магазині, як збирати і розбирати блейд, дитина легко впорається з цим завданням.

У серіях Стандарт і Атлетик є додаткові насадки 4 видів:

 • ексцентрики;
 • гаки;
 • канатохідця;
 • магнітна насадка.

Іграшки Інфініті Надо в "Цитрусі"

Вибрати набір або ознайомитися з характеристиками іграшок можна в інтернет-магазині "Цитрус".

Доставка можлива по всій Україні: Київ, Одеса, Миколаїв, Харків, Дніпро, Вінниця, Кривий Ріг, Краматорськ та інші міста. Можна отримати товар і в відділенні "Нової пошти".

Можливий розрахунок карткою або готівкою в магазині, онлайн-оплата або накладений платіж при пересиланні поштою. Для зручності клієнта передбачена опція розстрочки - з можливістю розрахувати комфортний розмір і кількість платежей.На все іграшки надається гарантія.