Citrus Logo Image
Все про товар
Характеристики
Аксесуари
Фото
Вiдео
Лишити вiдгук
Задати питання

Головоломка Rubiks Кубик 4х4 RK-000254

Код:645254
Головоломка Rubiks Кубик 4х4 RK-000254 video preview
Головоломка Rubiks Кубик 4х4 RK-000254 фото
Головоломка Rubiks Кубик 4х4 RK-000254 фото
Головоломка Rubiks Кубик 4х4 RK-000254 фото
Головоломка Rubiks Кубик 4х4 RK-000254 фото
2 / 5
Архiв

Приймаємо

GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівкою
Безготівковий розрахунок

Новий рівень складності

Шукаєте головоломку підвищеної складності? Чудовим вибором стане Rubik's Cube 4x4, також відомий як Rubik's Revenge (Помста Рубіка). Ця іграшка створена для тих, кому звичайний Кубик Рубіка став занадто простий. Прийшов час складних завдань.

 
 

Особливості:

  • Компонування 4x4x4
  • Складається з 56 кубиків
  • Для дітей від 8 років
 

Переможне рішення

Чим більше елементів в Кубику Рубіка, тим складніше його зібрати. Помста Рубіка отримав компонування 4x4x4. Іграшка складається з 56 унікальних мініатюрних кубиків, що утворюють 6 граней. Механічна головоломка вважається розв'язаною, коли кожна грань складається з квадратиків в одному кольорі. Для цього необхідно обертати шари куба, вибудувавши правильну комбінацію дій.

 

Кращий подарунок

Якщо вам потрібно зробити оригінальний подарунок, Rubik's Cube 4x4 підійде для цієї мети якнайкраще. Незвичайний зовнішній вигляд іграшки привертає увагу з першого погляду. Головне – це азарт розгадування механічної головоломки. Збірка Кубика Рубіка підкорює серця не лише дітей, а й дорослих. Можете бути впевнені, ваш подарунок обов'язково запам'ятається.

 
 

Інтелектуальний розвиток

Хороша іграшка повинна не тільки розважати, а й приносити користь. Підбір комбінацій та збирання граней Rubik's Revenge стане значним тренуванням для мозку і не тільки. Кубик розвиває просторове мислення, логіку, пам'ять та дрібну моторику. Також головоломка формує посидючість і вчить прагнути до поставленої мети.

 

Якість та безпека

Механічна головоломка представлена британською компанією Seven Towns – ліцензованим виробником головоломок Ерне Рубіка. При її складанні чути фірмовий "хрускіт" Rubik's. Пошкодження наліпок виключено. Кольорові вставки на кубиках виконані з пластику. Міцні та нетоксичні матеріали роблять головоломку цілком безпечною для гравців.

Найпопулярніші запити в категорії Головоломка Rubiks Кубик 4х4 RK-000254