Ігрова фігурка Funko 5 Star cерії "Гаррі Поттер" - Рон Візлі (з аксесуарами) 30450

Код: 640786
Кешбек 8 грн
449 грн
Кешбек 8 грн
від 18 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Потрапляти у пригоди – теж талант

  Рон Візлі – найближчий друг та однокласник Гаррі Поттера, а також один з головних персонажів Поттеріани. Чесний, відкритий, доброзичливий Рон відразу подружився з Гаррі і пройшов з ним всі випробування у боротьбі проти Волан-де-Морта. Він має чудове почуття гумору (явно сімейна риса) та справжній талант потрапляти у безглузді ситуації. У комплекті з фігуркою рудоволосого чарівника йде його вірний супутник щур Короста і шоколадна жаба, яка благополучно втекла від Рона під час поїздки на експресі в Гоґвортс.

   

  П'ятизіркова серія FUNKO

  Фігурки FUNKO – це унікальні колекційні іграшки, які швидко завоювали популярність у всьому світі і вже розійшлися мільйонними тиражами. Впізнавані, кумедні копії популярних персонажів з кіно, серіалів, мультфільмів, ігор та спорту не можуть залишити байдужими ні дітей, ні дорослих. І однією з найцікавіших лінійок FUNKO стала серія іграшок 5 Star. Крім добре пропрацьованих деталей, наявні у ній фігурки мають свої унікальні особливості. Наприклад, можуть змінювати позу і постачаються у комплекті з різними аксесуарами, які доповнюють персонажа і допомагають йому розповісти свою історію.

   

  Неповторний стиль та справжня харизма

  Всі фігурки зроблені з високоякісного вінілу. Дизайн кожної ретельно розробляється досвідченими художниками та скульпторами. Вони абсолютно унікальні, добре деталізовані і чудово передають індивідуальність героїв. Завдяки цьому всі персонажі мають власний характер і вирізняються непідробною харизмою. Іграшки FUNKO неймовірно милі, позитивні і абсолютно неповторні.

  Ігрова фігурка Funko 5 Star cерії "Гаррі Поттер" - Рон Візлі (з аксесуарами) 30450
  Кешбек 8 грн
  449 грн
  Кешбек 8 грн
  від 18 грн/міс