Ігрова фігурка FUNKO MYSTERY MINI - Месники: Війна нескінченності (в асорт., в диспл.) 26896

Код: 640780
Кешбек 4 грн
229 грн
Кешбек 4 грн
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Пора збирати свою команду Месників

  Суперсила, справжня магія, нелюдські здібності, надвитривалість і новітні технології – все це є у Месників. І вони повністю готові дати відсіч силам зла, які хочуть перекроїти Галактику на свій розсуд. До цієї колекції потрапили міні-фігурки персонажів фільму «Месники: Війна нескінченності»: Тор, Халк, Людина-павук, Танос, Доктор Стрендж, Чорна Пантера та інші. Хто дістанеться тобі? Швидше відкривай коробку й дізнайся. Збери всіх супергероїв та лиходіїв у своїй колекції і придумай свій сценарій для найепічнішої битви Галактики.

   

  Справжня загадка FUNKO MISTERY MINI

  FUNKO MISTERY MINI – це колекційні іграшки, які швидко завоювали популярність у всьому світі завдяки унікальному стилю виконання та фантастичному рівню деталізації. Особливість серії MISTERY MINI – не лише ретельно пропрацьований дизайн кожної фігурки, а й елемент загадки. Всі іграшки продаються у непрозорих коробках, і хто з персонажів тобі дістався, ти дізнаєшся, тільки розпакувавши її. Це не тільки підігріває інтерес, а й об'єднує фанів – адже іграшками можна обмінюватися з друзями!

   

  Неповторний стиль і справжня харизма

  Всі фігурки зроблені з високоякісного вінілу. Дизайн кожної ретельно розробляється досвідченими художниками та скульпторами. Герої фільмів, серіалів, ігор та мультфільмів з непропорційно великою головою виглядають милими і по-мультяшному чарівними. Вони абсолютно унікальні, добре деталізовані і прекрасно передають індивідуальність героїв. Завдяки цьому всі персонажі мають власний характер і вирізняються непідробною харизмою.

  Ігрова фігурка FUNKO MYSTERY MINI - Месники: Війна нескінченності (в асорт., в диспл.) 26896
  Кешбек 4 грн
  229 грн
  Кешбек 4 грн