Ігрова фігурка FUNKO POP! серії "Аквамен" - Міра 13707-PX-1TF

Код: 637782
Кешбек 6 грн
349 грн
Кешбек 6 грн
від 14 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Справжня королева підводного світу

  Мера – законна правителька Вимірювання Аква, королева Атлантиди й дружина супергероя Аквамена зі всесвіту DC Comics. Вона родом з вимірювання, заселеного вигнаними жителями Атлантиди, однак була змушена тікати звідти після смерті свого батька. Мера живе під водою і вміє керувати нею. Наприклад, вона має унікальну здатність створювати об'єкти з "твердої води", в тому числі і зброю, а також наділена надлюдською силою та здібностями до телепатії. Ця героїня, виконана у вигляді фігурки FUNKO POP!, стане перлиною колекції будь-якого фаната «Аквамена» та всього фантастичного всесвіту DC.

  Дивовижний світ FUNKO POP!

  FUNKO POP! – це унікальні колекційні іграшки, які швидко завоювали популярність у всьому світі і вже розійшлися мільйонними тиражами. Впізнавані, кумедні фігурки популярних персонажів з кіно, серіалів, мультфільмів, ігор та спорту не можуть залишити байдужими ні дітей, ні дорослих. Вони виконані в оригінальному стилі Bobbleheads й зовсім не схожі на інші серії іграшок. Фігурки з непропорційно великою головою виглядають милими та по-мультяшному чарівними. Причому не лише герої, а й лиходії.

   

  Неповторний стиль та справжня харизма

  Усі фігурки зроблені з високоякісного вінілу. Дизайн кожної ретельно розробляється досвідченими художниками та скульпторами. Вони абсолютно унікальні, добре деталізовані й чудово передають індивідуальність героїв. Завдяки цьому всі персонажі мають власний характер й вирізняються непідробною харизмою. Іграшки FUNKO POP! неймовірно ефектні, милі та позитивні. Крім того, частина фігурок є, так званими, "головотрясами": їх голова кріпиться до тіла на пружині й кумедно погойдується від будь-якого дотику.

  Ігрова фігурка FUNKO POP! серії "Аквамен" - Міра 13707-PX-1TF
  Кешбек 6 грн
  349 грн
  Кешбек 6 грн
  від 14 грн/міс