Ігрова фігурка FUNKO POP! серії "Бетмен" - Бетгьорл 13875-PX-1KY

Код: 637783
Кешбек 6 грн
349 грн
Кешбек 6 грн
від 14 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Месниця у масці кажана

  Серед цілої армії супергероїв є кілька яскравих та самобутніх жінок-героїнь. І однією з них стала Бетгерл. Це персонаж всесвіту «DC Comics», сюжетно пов'язаний з усім відомим захисником Готема – Бетменом. У неї є костюм з маскою, гострий розум та хороша фізична підготовка, завдяки яким вона не раз рятувала невинних та ловила злодіїв. При цьому, Бетгерл – не лише помічниця знаменитого Бетмена, а й самостійний герой. Дівчина-кажан стала основною дійовою особою серії коміксів, мультиплікаційних проектів та навіть фільму. Вона ще раз довела, що всередині кожного з нас може ховатися справді велика сила.

  Дивовижний світ FUNKO POP!

  FUNKO POP! – це унікальні колекційні іграшки, які швидко завоювали популярність у всьому світі і вже розійшлися мільйонними тиражами. Впізнавані, кумедні фігурки популярних персонажів з кіно, серіалів, мультфільмів, ігор та спорту не можуть залишити байдужими ні дітей, ні дорослих. Вони виконані в оригінальному стилі Bobbleheads й зовсім не схожі на інші серії іграшок. Фігурки з непропорційно великою головою виглядають милими та по-мультяшному чарівними. Причому не лише герої, а й лиходії.

   

  Неповторний стиль та справжня харизма

  Усі фігурки зроблені з високоякісного вінілу. Дизайн кожної ретельно розробляється досвідченими художниками та скульпторами. Вони абсолютно унікальні, добре деталізовані й чудово передають індивідуальність героїв. Завдяки цьому всі персонажі мають власний характер й вирізняються непідробною харизмою. Іграшки FUNKO POP! неймовірно ефектні, милі та позитивні. Крім того, частина фігурок є, так званими, "головотрясами": їх голова кріпиться до тіла на пружині й кумедно погойдується від будь-якого дотику.

  Ігрова фігурка FUNKO POP! серії "Бетмен" - Бетгьорл 13875-PX-1KY
  Кешбек 6 грн
  349 грн
  Кешбек 6 грн
  від 14 грн/міс