Ігрова фігурка FUNKO POP! серії "Битва чемпіонів" - Цивільний воїн 26709

Код: 637795
Кешбек 6 грн
349 грн
Кешбек 6 грн
від 14 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Твоя команда чемпіонів

  Хочеш дізнатися хто сильніший: Людина-павук або Чорна пантера, Залізна людина або Капітан Америка, Доктор Стрендж або Дедпул? Відеогра «Marvel: Битва чемпіонів», зроблена у жанрі файтингу, зібрала безліч героїв в одній реальності, щоб нарешті з'ясувати хто ж стане кращим бійцем. А представлена колекційна фігурка зображує одного з персонажів цієї мобільної гри – Цивільного Воїна. Легенда свідчить, що це Капітан Америка з альтернативного всесвіту, в якому Залізна Людина померла в ході громадянської війни, розв'язаної супергероями. Тоді Стів Роджерс виготовив броню Цивільного Воїна, використавши спадщину Тоні Старка, та поклявся більше не допускати подібного. Візьми цього супергероя під свої прапори та збери особистий загін чемпіонів з всесвіту Marvel!

  Дивовижний світ FUNKO POP!

  FUNKO POP! – це унікальні колекційні іграшки, які швидко завоювали популярність у всьому світі і вже розійшлися мільйонними тиражами. Впізнавані, кумедні фігурки популярних персонажів з кіно, серіалів, мультфільмів, ігор та спорту не можуть залишити байдужими ні дітей, ні дорослих. Вони виконані в оригінальному стилі Bobbleheads й зовсім не схожі на інші серії іграшок. Фігурки з непропорційно великою головою виглядають милими та по-мультяшному чарівними. Причому не лише герої, а й лиходії.

   

  Неповторний стиль та справжня харизма

  Усі фігурки зроблені з високоякісного вінілу. Дизайн кожної ретельно розробляється досвідченими художниками та скульпторами. Вони абсолютно унікальні, добре деталізовані й чудово передають індивідуальність героїв. Завдяки цьому всі персонажі мають власний характер й вирізняються непідробною харизмою. Іграшки FUNKO POP! неймовірно ефектні, милі та позитивні. Крім того, частина фігурок є, так званими, "головотрясами": їх голова кріпиться до тіла на пружині й кумедно погойдується від будь-якого дотику.

  Ігрова фігурка FUNKO POP! серії "Битва чемпіонів" - Цивільний воїн 26709
  Кешбек 6 грн
  349 грн
  Кешбек 6 грн
  від 14 грн/міс