Ігрова фігурка FUNKO POP! серії "Фантастичні тварини" - Зуву 36149

Код: 640809
Кешбек 8 грн
449 грн
Кешбек 8 грн
від 18 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Гігантський котодракон з палаючою гривою

  Зуву — чарівний звір з фільму «Фантастичні звірі: Злочини Ґріндельвальда». Він одночасно нагадує лева й міфічного китайського дракона. Зуву має дуже довгий хвіст та гриву, яка може спалахувати вогнем, а ще він неймовірно сильний та швидкий. За один день цей звір здатний долати тисячі кілометрів. Коли Зуву втік з цирку і почав трощити все навколо, Ньют Саламандер зміг приборкати його і забрав до себе. А ти можеш поповнити свою колекцію фантастичних тварин цією вініловою фігуркою від FUNKO, яка виглядає дуже мило.

   

  Дивовижний світ FUNKO POP!

  FUNKO POP! – це унікальні колекційні іграшки, які швидко завоювали популярність у всьому світі і вже розійшлися мільйонними тиражами. Впізнавані, кумедні фігурки популярних персонажів з кіно, серіалів, мультфільмів, ігор та спорту не можуть залишити байдужими ні дітей, ні дорослих. Вони виконані в оригінальному стилі Bobbleheads й зовсім не схожі на інші серії іграшок. Фігурки з непропорційно великою головою виглядають милими й по-мультяшному чарівними. Причому не лише герої, а й лиходії.

   

  Неповторний стиль та справжня харизма

  Всі фігурки зроблені з високоякісного вінілу. Дизайн кожної ретельно розробляється досвідченими художниками та скульпторами. Вони абсолютно унікальні, добре деталізовані й чудово передають індивідуальність героїв. Завдяки цьому всі персонажі мають власний характер та вирізняються непідробною харизмою. Іграшки FUNKO POP! неймовірно ефектні, милі та позитивні. Крім того, частина фігурок є, так званими, "головотрясами": їх голова кріпиться до тіла на пружині й кумедно погойдується від будь-якого дотику.

  Ігрова фігурка FUNKO POP! серії "Фантастичні тварини" - Зуву 36149
  Кешбек 8 грн
  449 грн
  Кешбек 8 грн
  від 18 грн/міс