Ігрова фігурка FUNKO POP! серії "Футбол" - Еден Азар 29218

Код: 637808
Кешбек 4 грн
349 грн
- 30 %
Ваша знижка 104 грн
349 грн
245 грн
Кешбек 4 грн
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Краща збірна всіх часів

  Обожнюєш футбол та мрієш про свою власну команду? Немає нічого неможливого. Збирай з фігурок FUNKO POP! збірну кращих футбольних гравців світу за власною версією. Ця унікальна іграшка чудово передає справжню індивідуальність спортсмена й стане гарним подарунком для кожного футбольного фаната. Нехай твоя команда буде дійсно непереможною!

  Дивовижний світ FUNKO POP!

  FUNKO POP! – це унікальні колекційні іграшки, які швидко завоювали популярність у всьому світі і вже розійшлися мільйонними тиражами. Впізнавані, кумедні фігурки популярних персонажів з кіно, серіалів, мультфільмів, ігор та спорту не можуть залишити байдужими ні дітей, ні дорослих. Вони виконані в оригінальному стилі Bobbleheads й зовсім не схожі на інші серії іграшок. Фігурки з непропорційно великою головою виглядають милими та по-мультяшному чарівними. Причому не лише герої, а й лиходії.

   

  Неповторний стиль та справжня харизма

  Усі фігурки зроблені з високоякісного вінілу. Дизайн кожної ретельно розробляється досвідченими художниками та скульпторами. Вони абсолютно унікальні, добре деталізовані й чудово передають індивідуальність героїв. Завдяки цьому всі персонажі мають власний характер й вирізняються непідробною харизмою. Іграшки FUNKO POP! неймовірно ефектні, милі та позитивні. Крім того, частина фігурок є, так званими, "головотрясами": їх голова кріпиться до тіла на пружині й кумедно погойдується від будь-якого дотику.

  Ігрова фігурка FUNKO POP! серії "Футбол" - Еден Азар 29218
  Кешбек 4 грн
  349 грн
  - 30 %
  Ваша знижка 104 грн
  349 грн
  245 грн
  Кешбек 4 грн