Ігрова фігурка FUNKO POP! серії "Гаррі Поттер" - Доббі 35512

Код: 640803
Кешбек 8 грн
449 грн
Кешбек 8 грн
від 18 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Маленький ельф з великим серцем

  Добі – ельф-домовик, персонаж з книг та фільмів про Гаррі Поттера. Цей добрий і волелюбний ельф довгі роки служив родині Мелфой і змушений був виконувати всі їх накази, часом навіть жорстокі. Поки його хитрістю не звільнив Гаррі Поттер. За що ельф перейнявся до нього щирою повагою і безмірною вдячністю. Добі багато разів допомагав юному чарівникові і його друзям. Він міг творити магію просто клацанням пальців і ще раз довів, що навіть найменші істоти можуть принести дуже багато користі, ставши важливою частиною команди помічників Гаррі Поттера.

   

  Дивовижний світ FUNKO POP!

  FUNKO POP! – це унікальні колекційні іграшки, які швидко завоювали популярність у всьому світі і вже розійшлися мільйонними тиражами. Впізнавані, кумедні фігурки популярних персонажів з кіно, серіалів, мультфільмів, ігор та спорту не можуть залишити байдужими ні дітей, ні дорослих. Вони виконані в оригінальному стилі Bobbleheads й зовсім не схожі на інші серії іграшок. Фігурки з непропорційно великою головою виглядають милими й по-мультяшному чарівними. Причому не лише герої, а й лиходії.

   

  Неповторний стиль та справжня харизма

  Всі фігурки зроблені з високоякісного вінілу. Дизайн кожної ретельно розробляється досвідченими художниками та скульпторами. Вони абсолютно унікальні, добре деталізовані й чудово передають індивідуальність героїв. Завдяки цьому всі персонажі мають власний характер та вирізняються непідробною харизмою. Іграшки FUNKO POP! неймовірно ефектні, милі та позитивні. Крім того, частина фігурок є, так званими, "головотрясами": їх голова кріпиться до тіла на пружині й кумедно погойдується від будь-якого дотику.

  Ігрова фігурка FUNKO POP! серії "Гаррі Поттер" - Доббі 35512
  Кешбек 8 грн
  449 грн
  Кешбек 8 грн
  від 18 грн/міс