Ігрова фігурка FUNKO POP! серії "Гаррі Поттер" - Гаррі Поттер з картою Мародерів 14936-PX-1W9

Код: 640777
Кешбек 8 грн
449 грн
Кешбек 8 грн
від 18 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  «Урочисто присягаю не затівати нічого доброго!»

  Саме ця фраза перетворює звичайний пергамент на корисний магічний артефакт – Карту мародерів. Вона не лише допомагає зорієнтуватися у Гогвортсі, а й показує хто і де знаходиться або куди йде у даний момент. Цей корисний артефакт вперше з'явився у третій книзі про хлопчика-чарівника «Гаррі Поттер і в'язень Азкабану» і допоміг Гаррі та його друзям дізнатися багато важливих таємниць. І саме цю карту тримає в руках вінілова фігурка Гаррі Поттера з серії FUNKO POP!. Склади чарівникові компанію у прогулянках темними коридорами та залами Гогвортсу, щоб з'ясувати, хто ж бродить по школі або придумай нові пригоди для героя.

   

  Дивовижний світ FUNKO POP!

  FUNKO POP! – це унікальні колекційні іграшки, які швидко завоювали популярність у всьому світі і вже розійшлися мільйонними тиражами. Впізнавані, кумедні фігурки популярних персонажів з кіно, серіалів, мультфільмів, ігор та спорту не можуть залишити байдужими ні дітей, ні дорослих. Вони виконані в оригінальному стилі Bobbleheads й зовсім не схожі на інші серії іграшок. Фігурки з непропорційно великою головою виглядають милими й по-мультяшному чарівними. Причому не лише герої, а й лиходії.

  Неповторний стиль та справжня харизма

  Всі фігурки зроблені з високоякісного вінілу. Дизайн кожної ретельно розробляється досвідченими художниками та скульпторами. Вони абсолютно унікальні, добре деталізовані й чудово передають індивідуальність героїв. Завдяки цьому всі персонажі мають власний характер та вирізняються непідробною харизмою. Іграшки FUNKO POP! неймовірно ефектні, милі та позитивні. Крім того, частина фігурок є, так званими, "головотрясами": їх голова кріпиться до тіла на пружині й кумедно погойдується від будь-якого дотику.

  Ігрова фігурка FUNKO POP! серії "Гаррі Поттер" - Гаррі Поттер з картою Мародерів 14936-PX-1W9
  Кешбек 8 грн
  449 грн
  Кешбек 8 грн
  від 18 грн/міс