Ігрова фігурка FUNKO POP! серії "Гаррі Поттер" - Герміона 5860

Код: 640814
Кешбек 8 грн
449 грн
Кешбек 8 грн
від 18 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Чарівниця і справжня всезнайка

  Герміона Грейнджер – найкраща подруга Гаррі Поттера. Народжена у родині маглів, вона змогла стати однією з найвидатніших чарівниць свого часу. І все завдяки працьовитості, наполегливості та потягу до знань. Герміона талановита у зілляварінні і легко впорається з найскладнішими заклинаннями. Її знання частенько виручають інших у небезпечних пригодах, в які незмінно потрапляє дружна трійця Гаррі, Рона та Герміони. А гострий розум та винахідливість допомагають знайти вихід навіть з майже безнадійних ситуацій. Іноді зубрилкою бути дуже навіть корисно.

   

  Дивовижний світ FUNKO POP!

  FUNKO POP! – це унікальні колекційні іграшки, які швидко завоювали популярність у всьому світі і вже розійшлися мільйонними тиражами. Впізнавані, кумедні фігурки популярних персонажів з кіно, серіалів, мультфільмів, ігор та спорту не можуть залишити байдужими ні дітей, ні дорослих. Вони виконані в оригінальному стилі Bobbleheads й зовсім не схожі на інші серії іграшок. Фігурки з непропорційно великою головою виглядають милими й по-мультяшному чарівними. Причому не лише герої, а й лиходії.

  Неповторний стиль та справжня харизма

  Всі фігурки зроблені з високоякісного вінілу. Дизайн кожної ретельно розробляється досвідченими художниками та скульпторами. Вони абсолютно унікальні, добре деталізовані й чудово передають індивідуальність героїв. Завдяки цьому всі персонажі мають власний характер та вирізняються непідробною харизмою. Іграшки FUNKO POP! неймовірно ефектні, милі та позитивні. Крім того, частина фігурок є, так званими, "головотрясами": їх голова кріпиться до тіла на пружині й кумедно погойдується від будь-якого дотику.

  Ігрова фігурка FUNKO POP! серії "Гаррі Поттер" - Герміона 5860
  Кешбек 8 грн
  449 грн
  Кешбек 8 грн
  від 18 грн/міс