Ігрова фігурка FUNKO POP! серії "Моана" - Моана на церемонії 29386

Код: 637810
Кешбек 6 грн
349 грн
Кешбек 6 грн
від 14 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Подружись з океаном як Моана

  Ігрова фігурка FUNKO зображує відважну мрійницю Моану – героїню однойменного мультфільму студії Disney. Відчайдушна шукачка пригод вирушила у небезпечне плавання, щоб відродити богиню життя та врятувати своє плем'я, що живе на острові у Тихому океані. Разом з напівбогом Мауї вони пройшли всі випробування, і воювали з жахливими чудовиськами, піратами та зруйнували давнє закляття. А після відсвяткували все це розкішним святом з танцями та ритуальними обрядами. Приєднуйся до загальних веселощів та відсвяткуй з Моаною вдале завершення її місії. Тим більше, що у своєму яскравому церемоніальному вбранні вона просто чудова!

   

  Дивовижний світ FUNKO POP!

  FUNKO POP! – це унікальні колекційні іграшки, які швидко завоювали популярність у всьому світі і вже розійшлися мільйонними тиражами. Впізнавані, кумедні фігурки популярних персонажів з кіно, серіалів, мультфільмів, ігор та спорту не можуть залишити байдужими ні дітей, ні дорослих. Вони виконані в оригінальному стилі Bobbleheads й зовсім не схожі на інші серії іграшок. Фігурки з непропорційно великою головою виглядають милими й по-мультяшному чарівними. Причому не лише герої, а й лиходії.

  Неповторний стиль та справжня харизма

  Всі фігурки зроблені з високоякісного вінілу. Дизайн кожної ретельно розробляється досвідченими художниками та скульпторами. Вони абсолютно унікальні, добре деталізовані й чудово передають індивідуальність героїв. Завдяки цьому всі персонажі мають власний характер та вирізняються непідробною харизмою. Іграшки FUNKO POP! неймовірно ефектні, милі та позитивні. Крім того, частина фігурок є, так званими, "головотрясами": їх голова кріпиться до тіла на пружині й кумедно погойдується від будь-якого дотику.

  Ігрова фігурка FUNKO POP! серії "Моана" - Моана на церемонії 29386
  Кешбек 6 грн
  349 грн
  Кешбек 6 грн
  від 14 грн/міс