Citrus Logo Image
Все про товар
Характеристики
Аксесуари
Фото
Лишити вiдгук
Задати питання

Ігрова фігурка FUNKO POP! серії "Overwatch" - Зоря 29048

Код:651800
Ігрова фігурка FUNKO POP! серії "Overwatch" - Зоря 29048 фото
Кредит 0,01% до 25 платежів
Архiв

Приймаємо

GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівкою
Безготівковий розрахунок

Сила на її боці

Зоря – нестандартний жіночий персонаж з гри Overwatch, який виділяється своєю атлетичною статурою і неймовірною силою. Вона однією лівою може здолати навіть сильного противника, а вже за допомогою вірної променевої гармати – так і зовсім виносити цілі юрби ворогів. До речі, якщо хто ще не знає, цифра 512 витатуйована на передпліччі Зорі позначає максимальну вагу штанги, яку вона може підняти. Тому в умілих руках цей персонаж стає дійсно страшною силою. Забирай її у свою команду, щоб не залишити ворогам ні шансу.

 

Дивовижний світ FUNKO POP!

FUNKO POP! – це унікальні колекційні іграшки, які швидко завоювали популярність у всьому світі і вже розійшлися мільйонними тиражами. Впізнавані, кумедні фігурки популярних персонажів з кіно, серіалів, мультфільмів, ігор та спорту не можуть залишити байдужими ні дітей, ні дорослих. Вони виконані в оригінальному стилі Bobbleheads й зовсім не схожі на інші серії іграшок. Фігурки з непропорційно великою головою виглядають милими та по-мультяшному чарівними. Причому не лише герої, а й лиходії.

 

Неповторний стиль та справжня харизма

Усі фігурки зроблені з високоякісного вінілу. Дизайн кожної ретельно розробляється досвідченими художниками та скульпторами. Вони абсолютно унікальні, добре деталізовані й чудово передають індивідуальність героїв. Завдяки цьому всі персонажі мають власний характер й вирізняються непідробною харизмою. Іграшки FUNKO POP! неймовірно ефектні, милі та позитивні. Крім того, частина фігурок є, так званими, "головотрясами": їх голова кріпиться до тіла на пружині й кумедно погойдується від будь-якого дотику.

Найпопулярніші запити в категорії Ігрова фігурка FUNKO POP! серії "Overwatch" - Зоря 29048