Ігрова фігурка FUNKO POP! серії "Вартові Галактики" - Малюк Грут 13230-PX-1RY

Код: 644306
Кешбек x2 8 грн
449 грн
Кешбек 8 грн
від 18 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Наймиліший Вартовий Галактики

  Це є Грут. Впізнали? Цей милий представник раси деревоподібних мешканців Планети Ікс добре знайомий фанатам Всесвіту Марвел та фільмів про Вартових Галактики. Він практично не вміє спілкуватися загальноприйнятими у Галактиці мовами, неймовірно сильний і дуже добрий. Вінілова фігурка зображує персонажа, який тримає чарівну сокиру бога Тора «Stormbreaker», яка була викувана з магічного металу уру у серці вмираючої зірки на Нідавеллірі. І саме Грут зробив свій внесок у створення найсильнішої зброї в історії Асгарда – завдяки своїй здатності відрощувати кінцівки, він пожертвував деревину на рукоятку для чарівної сокири. А ще він просто симпатяга, без якого колекція марвелівських персонажів буде просто неповною.

   

  Дивовижний світ FUNKO POP!

  FUNKO POP! – це унікальні колекційні іграшки, які швидко завоювали популярність у всьому світі і вже розійшлися мільйонними тиражами. Впізнавані, кумедні фігурки популярних персонажів з кіно, серіалів, мультфільмів, ігор та спорту не можуть залишити байдужими ні дітей, ні дорослих. Вони виконані в оригінальному стилі Bobbleheads й зовсім не схожі на інші серії іграшок. Фігурки з непропорційно великою головою виглядають милими й по-мультяшному чарівними. Причому не лише герої, а й лиходії.

  Неповторний стиль та справжня харизма

  Всі фігурки зроблені з високоякісного вінілу. Дизайн кожної ретельно розробляється досвідченими художниками та скульпторами. Вони абсолютно унікальні, добре деталізовані й чудово передають індивідуальність героїв. Завдяки цьому всі персонажі мають власний характер та вирізняються непідробною харизмою. Іграшки FUNKO POP! неймовірно ефектні, милі та позитивні. Крім того, частина фігурок є, так званими, "головотрясами": їх голова кріпиться до тіла на пружині й кумедно погойдується від будь-якого дотику.

  Ігрова фігурка FUNKO POP! серії "Вартові Галактики" - Малюк Грут 13230-PX-1RY
  Кешбек x2 8 грн
  449 грн
  Кешбек 8 грн
  від 18 грн/міс