Ігрова фігурка FUNKO POP! серії "Суперсімейка" - Містер Винятковий 29200

Код: 637802
Кешбек 3 грн
199 грн
Кешбек 3 грн
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Здійснювати подвиги – це їхня сімейна риса

  Один супергерой – це мужність та надздібності на службі добра. А якщо таких сміливців ціла сім'я? Відчайдушні, кмітливі і при цьому неймовірно чарівні герої мультфільму «Суперсімейка», виконані у вигляді кумедних вінілових фігурок, набувають ще більшої виразності. Ці іграшкові герої, завжди готові прийти на допомогу й зробити пару-трійку справжніх подвигів. Збирай з фігурок FUNKO POP! всіх членів Суперсімейки і будь готовий дати відсіч будь-якому злому генію.

   

  Дивовижний світ FUNKO POP!

  FUNKO POP! – це унікальні колекційні іграшки, які швидко завоювали популярність у всьому світі і вже розійшлися мільйонними тиражами. Впізнавані, кумедні фігурки популярних персонажів з кіно, серіалів, мультфільмів, ігор та спорту не можуть залишити байдужими ні дітей, ні дорослих. Вони виконані в оригінальному стилі Bobbleheads й зовсім не схожі на інші серії іграшок. Фігурки з непропорційно великою головою виглядають милими та по-мультяшному чарівними. Причому не лише герої, а й лиходії.

   

  Неповторний стиль та справжня харизма

  Усі фігурки зроблені з високоякісного вінілу. Дизайн кожної ретельно розробляється досвідченими художниками та скульпторами. Вони абсолютно унікальні, добре деталізовані й чудово передають індивідуальність героїв. Завдяки цьому всі персонажі мають власний характер й вирізняються непідробною харизмою. Іграшки FUNKO POP! неймовірно ефектні, милі та позитивні. Крім того, частина фігурок є, так званими, "головотрясами": їх голова кріпиться до тіла на пружині й кумедно погойдується від будь-якого дотику.

  Ігрова фігурка FUNKO POP! серії "Суперсімейка" - Містер Винятковий 29200
  Кешбек 3 грн
  199 грн
  Кешбек 3 грн