Ігрова фігурка FUNKO POP! серії "Зоряні війни" - BB-8 6218

Код: 640819
Кешбек 6 грн
349 грн
Кешбек 6 грн
від 14 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Дроїд з характером

  BB-8 – дроїд-астромеханік, який вперше з'явився у 7-му епізоді кіносаги «Зоряні війни: Пробудження Сили». Саме йому довірили чип з картою, яка вказує на місцезнаходження майстра-джедая Люка Скайвокера. Крім того, цей норовливий, але відданий робот супроводжував відважного капітана По Дамерона у багатьох місіях Опору, допомагаючи підтримувати його корабель у робочому стані. Після, мабуть, найхаризматичнішого дроїда R2D2, спритний і товариський астромеханік BB-8 по праву вважається одним з фаворитів серед другорядних персонажів «Зоряних війн».

   

  Дивовижний світ FUNKO POP!

  FUNKO POP! – це унікальні колекційні іграшки, які швидко завоювали популярність у всьому світі і вже розійшлися мільйонними тиражами. Впізнавані, кумедні фігурки популярних персонажів з кіно, серіалів, мультфільмів, ігор та спорту не можуть залишити байдужими ні дітей, ні дорослих. Вони виконані в оригінальному стилі Bobbleheads й зовсім не схожі на інші серії іграшок. Фігурки з непропорційно великою головою виглядають милими й по-мультяшному чарівними. Причому не лише герої, а й лиходії.

  Неповторний стиль та справжня харизма

  Всі фігурки зроблені з високоякісного вінілу. Дизайн кожної ретельно розробляється досвідченими художниками та скульпторами. Вони абсолютно унікальні, добре деталізовані й чудово передають індивідуальність героїв. Завдяки цьому всі персонажі мають власний характер та вирізняються непідробною харизмою. Іграшки FUNKO POP! неймовірно ефектні, милі та позитивні. Крім того, частина фігурок є, так званими, "головотрясами": їх голова кріпиться до тіла на пружині й кумедно погойдується від будь-якого дотику.

  Ігрова фігурка FUNKO POP! серії "Зоряні війни" - BB-8 6218
  Кешбек 6 грн
  349 грн
  Кешбек 6 грн
  від 14 грн/міс