Ігрова колекційна фігурка Jazwares Fortnite Llama FNT0037

Код: 640742
Кешбек 7 грн
384 грн
Кешбек 7 грн
від 16 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Jazwares Fortnite Llama – плюшева копія Лами з популярної комп'ютерної гри Fortnite. Вихованець, який привертає увагу яскравою палітрою кольорів та милим виразом мордочки, стане чудовим подарунком для фанатів "королівської битви" і просто любителів м'яких іграшок.

  Особливості:

  • Надм’який та безпечний плюш
  • Офіційний ліцензійний продукт
  • Висота іграшки – 18 см
  • Для дітей від 3-х років
   

  Милий улюбленець

  Всі гравці Fortnite: Save the World люблять Ламу, адже відповідно до сюжету її дуже непросто знайти у суворому світі, котрий спіткав зомбі-апокаліпсис. Дивне створіння служить для вцілілих джерелом ресурсів, зброї, боєприпасів та ліків. М'яка іграшка повністю повторює зовнішній вигляд віртуальної тварини, дозволяючи гратися з нею у реальному світі.

  Оптимальні розміри

  Висота м'якої іграшки становить 18 сантиметрів, роблячи її зручною для дітей віком від трьох років. Завдяки компактним розмірам та стійкості Лами, її можна розмістити де завгодно, наприклад, на книжковій полиці у дитячій кімнаті або на письмовому столику. Також іграшку можна брати з собою на прогулянки і в подорожі, щоб ніколи не розлучатися з плюшевим вихованцем.

   

  Гра з користю

  Сучасна дитяча іграшка повинна не лише викликати інтерес у малюка, а й бути корисною для його розвитку. Гра з м'яким улюбленцем розвиває уяву, здатність виражати емоції та сенсорне сприйняття. Обіймаючи плюшеву Ламу перед сном, дитина заспокоюється і дистанціюється від негативних думок та переживань.

   

  Безпечні матеріали

  Плюшева Fortnite Llama створена компанією Jazwares – провідним американським виробником іграшок, який славиться уважним ставленням до якості своєї продукції. Лама виготовлена з надм’якого плюшу, екологічно чистого та гіпоалергенного. Завдяки цьому діти можуть вільно гратися з улюбленцем та обіймати його.

  Ігрова колекційна фігурка Jazwares Fortnite Llama FNT0037
  Кешбек 7 грн
  384 грн
  Кешбек 7 грн
  від 16 грн/міс