Ігрова колекційна фігурка Jazwares Fortnite Llama Pinata набір аксесуарів FNT0009

Код: 640745
Кешбек 29 грн
1 482 грн
Кешбек 29 грн
від 60 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Jazwares Fortnite Llama Pinata – набір іграшок для фанатів тактико-стратегічного шутера Fortnite. У ньому ви отримаєте артикуляційну фігурку, зброю та будівельні матеріали. Оригінальне пакування у вигляді барвистої піньяти, стилізованої під Ламу з віртуального світу, робить набір чудовим варіантом для подарунка.

  До набору входить:

  • Колекційна фігурка Rust Lord
  • Десять одиниць озброєння
  • Чотири аксесуари
  • Вісім будівельних матеріалів
  • Буклет колекціонера
   

  Оригінальне пакування

  Піньята – легендарна іграшка з сюрпризами для дітей, яку заведено розбивати з закритими очима, щоб дістати вміст. Llama Pinata обладнана шнурком, що дозволяє підвісити її у будь-якому зручному місці – і можна приступати до розбивання. Таке розпакування стане пам’ятною фішкою будь-якого дитячого свята. При цьому пакування розкривається і як звичайна картонна коробка.

  Рухома фігурка

  Родзинка набору – колекційна фігурка Rust Lord. Іграшка отримала 14 точок артикуляції (шарніри та механізми обертання), завдяки яким може приймати найрізноманітніші положення, імітувати жести і навіть танець. В якій позі встановити фігурку – вирішувати лише її власнику. Висота 10,2 см покликана забезпечити максимальну зручність у грі.

   

  Повна комплектація

  Щоб вижити в умовах зомбі-апокаліпсису, де на кожному кроці чатує небезпека, Rust Lord потрібне екіпірування. У наборі передбачено 10 одиниць озброєння та 4 аксесуари (ранець, сумка та інше) на різні випадки. Також у комплекті є 8 будівельних плиток, які можна використовувати для створення неймовірних споруд.

   

  Зберіть колекцію

  Хочете відтворити віртуальний сюжет прямісінько у дитячій кімнаті? Разом з Llama Pinata ви отримуєте Буклет колекціонера. З його допомогою можна відмічати прогрес у створенні свого власного світу Fortnite. Збирайте більше героїв, більше зброї для виживання і більше будівельних матеріалів для зведення неймовірних споруд.

   

  Безпечні матеріали

  Набір створений компанією Jazwares – провідним американським виробником іграшок, який славиться уважним ставленням до якості своєї продукції. Всі елементи Llama Pinata виготовлені з довговічного та стійкого до зовнішніх впливів пластику, який не виділяє шкідливих випарів. Завдяки цьому діти можуть вільно гратися з вихованцем і обіймати його.

  Ігрова колекційна фігурка Jazwares Fortnite Llama Pinata набір аксесуарів FNT0009
  Кешбек 29 грн
  1 482 грн
  Кешбек 29 грн
  від 60 грн/міс