Ігрова колекційна фігурка Jazwares Fortnite Loot Chest скриня з аксесуарами FNT0001

Код: 640746
Кешбек 7 грн
384 грн
Кешбек 7 грн
від 16 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Jazwares Fortnite Loot Chest – випадковий набір аксесуарів для виживання, що дозволяє урізноманітнити гру з колекційними фігурками Fortnite від Jazwares. Пакуванням для набору служить реалістична скриня-сюрприз, дизайн якої повторює віртуальний прототип з тактико-стратегічного шутера Fortnite.

  До набору входить:

  • Скриня-сюрприз Loot Chest
  • Чотири одиниці зброї
  • Аксесуар виживання
  • Два будівельні матеріали
  • Буклет колекціонера
   

  Реалістичний дизайн

  У популярній грі Fortnite: Save the World знахідка скрині з аксесуарами – радісна подія. Зі скринею герой отримує скарби для виживання в постапокаліптичному світі. Творці іграшки подбали про максимальну реалістичність. Loot Chest повністю повторює зовнішній вигляд скрині з гри, немов вона магічно перенеслася у реальний світ.

  Краща зброя

  Головна перевага Loot Chest – чотири одиниці зброї та один аксесуар, без яких важко уявити виживання в умовах зомбі-апокаліпсису. У скринях зустрічаються різні комбінації зброї та аксесуарів, всього існує 6 варіантів наповнення. З ними колекційна фігурка Jazwares Fortnite (продається окремо) отримає новий вигляд, щоб зробити гру ще цікавішою.

   

  Побудуйте свій світ

  Важливою частиною сюжету Fortnite: Save the World є створення будівель, які служать для захисту від наступу монстрів. У цьому наборі ви отримаєте два будівельні матеріали типу "дерево". Їх можна використовувати як для будівництва оборонних споруд, так і як підставки для колекційних фігурок.

   

  Корисна гра

  Гра з Loot Chest не лише подарує діткам безліч позитивних емоцій, а й принесе користь для їх розвитку. Створення та модифікація світу Fortnite своїми руками розвиває уяву, дрібну моторику та сенсорне сприйняття. Застосування якісних матеріалів робить набір повністю безпечним для здоров'я малюків.

  Ігрова колекційна фігурка Jazwares Fortnite Loot Chest скриня з аксесуарами FNT0001
  Кешбек 7 грн
  384 грн
  Кешбек 7 грн
  від 16 грн/міс