Ігрова колекційна фігурка Jazwares Fortnite Omega FNT0016

Код: 640747
Кешбек 19 грн
996 грн
Кешбек 19 грн
від 40 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Jazwares Fortnite Omega – колекційна фігурка для маленьких і дорослих фанатів тактико-стратегічного шутера Fortnite. Разом з набором аксесуарів вона дозволить весело провести час, перенісши гру з віртуального світу у реальний.

  Особливості:

  • 19 рухомих точок артикуляції
  • Аксесуари та підставка у комплекті
  • Офіційний ліцензійний продукт
  • Висота фігурки – 10,2 см
   

  Рухома фігурка

  Головна особливість фігурок Fortnite від Jazwares – рухливість. Іграшка отримала 19 точок артикуляції (шарніри та механізми обертання), завдяки яким може приймати найрізноманітніші положення, імітувати жести та навіть танець. В якій позиції встановити героя – вирішувати тільки його власнику. Висота 10,2 см покликана забезпечити максимальну зручність у грі.

  Висока деталізація

  Іграшка є офіційним ліцензійним продуктом, що гарантує повну відповідність зовнішньому вигляду віртуального прототипа – героя, якому вдалося добути костюм Omega. Колекційна фігурка Fortnite Omega постає перед нами у звичному чорному кольорі і привертає увагу сріблястою маскою з вузьким оглядовим вікном.

   

  Більше аксесуарів

  Колекційна фігурка постачається разом з набором аксесуарів, необхідних для виживання в постапокаліптичному світі. Герой укомплектований штурмовою гвинтівкою, рюкзаком та парасолькою-планером, прикрашеною графіті. Також до іграшки передбачена підставка, стилізована під дерево, яку також можна використовувати як матеріал для будівництва споруд.

   

  Створіть колекцію

  Хочете відтворити віртуальний сюжет прямо в дитячій кімнаті? Разом з іграшкою ви отримуєте барвистий Буклет колекціонера. З його допомогою можна відмічати прогрес у створенні свого власного світу Fortnite. Збирайте більше героїв, більше зброї і більше будівельних матеріалів для зведення неймовірних споруд.

   

  Розвиток у грі

  Різноманіття рухів, доступних Fortnite Omega, подарує малюкові багато веселих миттєвостей і буде корисним для його розвитку. Гра з артикуляційною фігуркою розвиває логічне мислення, дрібну моторику та уяву. Застосування якісних матеріалів робить іграшку цілком безпечною для здоров'я дітей.

  Ігрова колекційна фігурка Jazwares Fortnite Omega FNT0016
  Кешбек 19 грн
  996 грн
  Кешбек 19 грн
  від 40 грн/міс