Ігрова колекційна фігурка Jazwares Fortnite Solo Mode Carbide FNT0011

Код: 640749
Кешбек 11 грн
588 грн
Кешбек 11 грн
від 24 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Jazwares Fortnite Solo Mode Carbide – колекційна фігурка для маленьких і дорослих фанатів тактико-стратегічного шутера Fortnite. Іграшка виконана у вигляді одного з головних героїв гри – відчайдушного Карбіда і може приймати різні положення завдяки 19-ти точкам артикуляції.

   

  Особливості:

  • 19 рухомих точок артикуляції
  • Зброя та підставка у комплекті
  • Офіційний ліцензійний продукт
  • Висота фігурки – 10,2 см
   

  Рухома фігурка

  Головна особливість фігурок Fortnite від Jazwares – рухливість. Іграшка отримала 19 точок артикуляції (шарніри та механізми обертання), завдяки яким може приймати найрізноманітніші положення, імітувати жести та навіть танець. В якому положенні встановити Карбіда – вирішувати тільки його власнику. Висота 10,2 см покликана забезпечити максимальну зручність у грі.

   

  Футуристичний дизайн

  Як і свій віртуальний прототип, Carbide від Jazwares отримав футуристичний дизайн з перевагою синього та чорного кольорів. Він виглядає немов прибулець з інших світів, який покликаний перемагати всюдисущих зомбі. Виробник подбав про високий рівень деталізації, щоб фігурка виглядала максимально реалістично.

   

  Фірмова зброя

  В пакуванні з іграшкою постачається фірмова зброя виживання та збору ресурсів – Позитрон. Кожен гравець знає, що саме з його допомогою Карбід може трощити практично будь-які перешкоди на своєму шляху, роблячи спритні помахи. Також у комплекті передбачена підставка для фігурки, яку можна використовувати і при будівництві споруд.

   

  Створіть колекцію

  Хочете відтворити сюжет улюбленої гри оффлайн? Прийшов час зібрати колекцію. Іграшка укомплектована буклетом колекціонера. З його допомогою можна відмічати прогрес у створенні свого власного світу Fortnite. Збирайте більше героїв, більше зброї і більше будівельних матеріалів для зведення неймовірних споруд.

   

  Розвиток у грі

  Різноманіття рухів, які доступні карбіду, подарує малюкові багато веселих миттєвостей і буде корисним для його розвитку. Гра з артикуляційною фігуркою розвиває логічне мислення, дрібну моторику та уяву. Застосування якісних матеріалів робить іграшку цілком безпечною для здоров'я дітей.

  Ігрова колекційна фігурка Jazwares Fortnite Solo Mode Carbide FNT0011
  Кешбек 11 грн
  588 грн
  Кешбек 11 грн
  від 24 грн/міс